Bakkt 300 milyon dolarlık B serisi fonu tamamladı

0 0

New York Menkul Kıymetler Borsasının ana şirketi olan Kıtalararası Borsa (ICE) tarafından kurulan Bakkt 16 Martta B Serisi fonlarda 300 milyon dolar topladığını ve CEOsu Mike Brandinanın bloguna gönderdiğini açıkladı.

YATIRIMCI SON DÜŞÜŞTE EN ÇOK NE ALDI? TIKLAYIN

Microsoftun yatırım birimi M12 ana şirketi ICE ve Boston Consulting Group yatırım turuna katıldığını bildirdi. Şirket ayrıca 2020 yazında piyasaya sürülmesi planlanan çeşitli dijital varlıkları kullanabilen Bakkt uygulamasıyla ilgili en son bilgileri açıkladı. Ayrıca şubat ayında duyurduğu sadakat hizmet sağlayıcısı Bridge2 Solutionsun satın alınmasından bahsetti…

Bakkt müşteri Bitcoin depolama ve Bitcoin vadeli işlem hizmetleri hizmetlerini Eylül 2019da başlattı. Ekim ayında şirket bireysel uygulamaları tüketici uygulamalarıyla hedefleme politikasını açıkladı.

“Bu yaz piyasaya sürülmesi planlanan Bakkt uygulaması tüketici sadakati ve ödül puanları oyun içi varlıklar ve sanal para birimi gibi dijital varlıkları dönüştürebilecek bir hizmet olacak. Bu dijital varlıklar kişisel tüketim potansiyeline sahip ve yaklaşık 1 trilyon dolarlık pazar büyüklüğüne rağmen tüketicilerin dijital varlıklara erişmesi izlemesi ve kullanması hala zor” diyor Brandina bir blog yazısında.

Brandina Bakkt uygulamasının lansmanının yaklaşık 1 trilyon dolarlık dijital varlık satabileceğini söyledi. B Serisi finansmanının tamamlanması ve Bridge2 Solutionsun satın alınmasıyla Bakkt 350 kişilik bir ekibe sahiptir. Ayrıca ABDnin en büyük 10 finans kuruluşundan yedisine sadakat programlarını ve iki büyük ABD havayolunu da içeren 4.500den fazla sadakat ve ödül programını desteklediğini bildirdi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku