Aylık kazanç yüzde 30 lara dayandı…

0 1

Veriler BTC / USDnin bir gecede yaşadağı yükselişle birlikte önemli bir nokta olan 9 bin dolar sınırına yükseldiğini gösterdi.

Yazı yayına hazırlandığı sırada Bitcoin’de yaşanan hafif geri çekilmeye karşın son 24 saat baz alındığında hala yüzde 3’e varan yükselişleri işaret ediyordu. Haftalık performans ise daha yüksek: Yüzde 16… Bitcoin sahiplerinin şu anda aylık kazançları ise  yaklaşık yüzde 30 oranında.

Ancak gelinen bu noktada yatırımcıların bir miktar daha dikkatli olması gerekliliğinin altı çiziliyor. 

Cointelegraph katılımcısı filbfilb de bunlardan biri… O’na göre Bitcoin hala yükseliş trendinde. Ancak buna rağmen bir sonraki kapanış kısa vadeli yörüngenin belirlenmesinde çok önemli olacak. Özellikle BTC / USD yükselişteki yükseliş mumunun altına kapanırsa düşüş eğilimi masada olur. 

Buna ek olarak son iki yıldır büyük direnç gösteren 200 günlük hareketli ortalama da düşük 9K $ civarında seyrediyor. Bu nedenle 10000 $ a kadar bir artış gerçekleşmesi durumunda boğalar için kritik bir engel oluşturacaktır.

Ancak her ne olursa olsun Bitcoin hafta sona yaklaşırken analistleri heyecanlandırmak için birçok eğilim sergiliyordu.
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku