Avustralya Açık Tenis Turnuvası Bu Altcoin Fiyatını Uçurabilir!

177
Avustralya açık tenis turnuvası (AO), Decentraland (MANA) ile metaverse’e girdi. Metaverse tabanlı altcoin’in fiyatı, etkinliğin başlangıcından bu yana yüzde 3 artış kaydetti. Analistler, altcoin MANA için ralli öngörüyorlar.

 2 analistten altcoin için kritik açıklama geldi

Dünyanın en büyük tenis turnuvalarından biri olan Avustralya Açık, metaverse ile ortaklaşa AO Decentraland’ı başlattı. Turnuvanın, taraftarlara metaverse’de Avustralya Açık tenis turnuvasına erişim sağlamak için 17 Ocak 2022’de başlaması planlanlanıyor. AO, hayranlarını  bu dijital etkileşimi sunabilmek için Decentraland’daki Avustralya Açık Grand Slam tenis turnuvası Melbourne Park’ı yeniden yarattı. Tarihi AO maçları dijital mekandaki ekranlarda oynanacak. Proje müdürü Ridley Plummer, ”AO’nun dünyanın en erişilebilir, kapsayıcı spor ve eğlence etkinliği olmasını istiyoruz. Tenis hayranlarının Melbourne’e gelirken karşılaştığı  zorluklarla nedeniyle Metaverse’deki lansmanımızı hızlandırdık.” ifadelerini kullandı. Analistler, teknik olarak da altcoin için iyimser görünüyor.

Taraftarlar, canlı maçların sahne arkası görüntülerinin yanı sıra tenis efsanelerinin sanal AO’ya düşmesini bekleyebilirler. Bu gelişçe, altcoin MANA fiyatı için katalizör görevi görebilir. Kripto para piyasasında Hayess5178 olarak bilinen bir analist, metaverse tabanlı altcoin’in ralli için hazır olduğunu idda etti. Popüler analist Michaël van de Poppe, Decentraland fiyat trendini değerlendirdi ve çok önemli bir alanın tutulduğuna inanıyor. Analist, Decentraland fiyatı konusunda iyimser.

Grayscale: metaverse trilyon dolarlık bir endüstri haline gelecek

Uzmanlara göre metaverse, bu boğa sezonunda NFT çılgınlığını geride bırakacağa benziyor, çünkü daha fazla ana akım proje yakın gelecekte sanal gerçeklik dünyasına girmeyi hedefliyor. Grayscale tarafından yayınlanan bir araştırma raporu, Metaverse kullanıcılarının sayısının bir buçuk yılda 10 kat arttığını tahmin ediyor. Grayscale raporu ayrıca, Metaverse sektörünün mevcut oranda gelişmeye devam etmesi halinde, gelecek yıla kadar trilyon dolarlık bir endüstri haline gelebileceği öngörüyor. Aşağıdaki grafik, 2021’in son çeyreğinde yeni zirvelere ulaşan artan sayıda Metaverse cüzdanını gösteriyor. Rapor, Metaverse’in erken aşamada olmasına rağmen eğlence ve emlak endüstrisinde büyük bir oyuncu haline geldiğinin altını çiziyor. Metaverse, Facebook’un Web 2.0 için yaptığına oldukça benzer şekilde Web 3.0 için kritik bir rol oynayacak.Metaverse tabanlı altcoin projeleri de ivme kazanıyor. Rapor, şu ifadelere yer verdi:

Web 2.0 mobil internet, interneti nasıl, nerede, ne zaman ve neden kullandığımızı değiştirdi. Buna karşılık, bu, iş modellerimizi, kültürümüzü ve politikamızı değiştiren kullandığımız ürünleri, hizmetleri ve şirketleri de değiştirdi. Web 3.0 Metaverse de aynı şeyi yapma potansiyeline sahip

 

 Web 3.0 tabanlı ekonomi şimdiden trilyon dolarlık bir endüstri haline geldi ve bu kesinlikle Facebook gibi kuruluşların eksiksiz bir markalaşma revizyonu yapmasının temel nedenlerinden biri. Yukarıdaki grafik, günümüzün çevrimiçi oyunları ile olağanüstü bir ssiteme sahip bir metaverse’nin masaya getirebileceği arasındaki farkı göstermektedir. Daha fazla altcoin haberi için, Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku