Avalanche (AVAX), Rekor Kırıyor: CEO’dan Kritik Açıklamalar Geldi!

155
Avalanche (AVAX), yüzde 12’lik bir artışla Cumartesi gününün en çok kazananı oldu. AVAX, son bir hafta içinde yüzde 25’in üzerinde bir fiyat artışı gerçekleştirdi. AVAX’ın kurucusu ve CEO’su Emin Gün Sirer, L1 protokolünün geleceğine dair görüşlerini paylaştı.

 

Emin Gün Sirer: Avalanche (AVAX), bu nedenlerden ötürü ivme kazanacak

Yönetici, Ethereum’un (ETH) egemen L1 ekossitemi olduğunu, ancak ölçeklenebilir olmadığını ve yüksek gas ücretleri gibi sorunlar yaşadığına dikkat çekti. Sirer, ayrıca Twitter’da AVAX fiyatının neden ivme kazanabileceğine dair faktörleri paylaştı. CEO ayrıca, AVAX’ın alt ağ teknolojisi sayesinde hızlı, ucuz ve ölçeklenebilir olması nedeniyle çok büyük bir yardımcı programa sahip olduğunu belirtiyor. Bu, birçok yeni geliştiricinin AVAX’ı geliştirmeye katılmasına yol açtı.

AVAX, son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 12’lik bir artış kaydetti. Altcoin, an itibariyle ortalama 89.13 dolardan işlem görüyor. AVAX’ın 24 saatlik 2.105.943.120 dolarlık hacmi yüzde 42’nin üzerinde bir artış gördü. AVAX, 90 dolar direnç seviyesini geçmeyi başardı ancak tekrar ivme kaybetti. CoinMarketCap’e göre Avalanche toplam piyasa değeri 24.03 milyar dolar ile en büyük 10. kripto para konumunda. Geçtiğimiz hafta, Ava Labs, Amerikalı milletvekillerini daha iyi Blockchain ve kripto varlık kamu politikası için eğitmeye yardımcı olmak için Blockchain Derneği’ne katıldıklarını duyurdu. Platform, Ava Labs’ın Aave, BlockFi, Circle, Terraform Labs ve diğerleri dahil olmak üzere derneğe katıldığını söyledi. Ava Labs Baş Hukuk danımanı Lee Schneider, Blockchain Association’a girişimizin, hem halkı hem de politika yapıcıları eğitme misyonuyla bize görev verdiğini ve nihai hedefin Blockchain inovasyonunu desteklemek ve geliştirmek olduğunu söyledi.

 

Bank of America’dan çarpıcı AVAX raporu

Bank of America (BofA)’nın yayınladığı bir araştırma raporunda, akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX)’ın Ethereum için uygun bir alternetif olacağı vurgulandı. Güvenli ve merkeziyetsiz ölçekleme yeteneği, DeFi projeleri, NFT projeleri, oyunlar ve diğer kripto varlıklar için AVAX‘ın, Etherum’un iyi bir alternatifi olabileceği bildiriliyor. Bank Of America tarafından hazırlanan raporda, Ethereum’un en iyi alternatifinin Avalanche (AVAX) olduğu bildirildi. BofA, platformda inşa edilen 380’den fazla projeyle AVAX ‘ın alt ağ özelliğinin benimsenmeyi artırdığını belirtiyor. Alkesh Shah liderliğindeki analistler, geçen hafta yayınlanan raporda, saniyede yaklaşık 4.500 işlemin doğrulanmasıyla “Alt ağlar, alternatif Blockchain’lerden daha hızlı kesinleşme süresi (uzlaşma) ve daha düşük maliyetler sağlıyor” diye yazdı.


Banka, raporunda, Avalanche (AVAX)’ın kilitlenen toplam değerinin veya merkeziyetsiz finans protokollerinde tutulan token’lerin değerinin aylık yüzde 21 ve Ağustos ayından bu yana yüzde 6.255 oranında arttığını bildirdi ve şu ifadelere yer verdi:

Saniyede yaklaşık 4500 işlem doğrulaması ile alternatif blok zincirlerden daha hızlı doğrulama ve daha düşük maliyet sunuyor. Avalanche (AVAX)’a kilitlenen ve projelerde tutulan toplam değer aylık olarak yüzde 21 oranında arttı. Ağustos ayından bu yana yaşanan artış yüzde 6255’i geçti.”

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku