Atom, yükselişteyken yüzde 9 düşüş ile olumsuz bir tablo çiziyor

0 8

Salı günü % 35i aşkın bir yükseliş yapan Cosmos piyasadaki en iyi performansı gösteren altcoinlerden biri oldu.

Piyasa değerine göre 17. sırada bulunan ATOM yukarı yönlü potansiyeli korurken düzeltme satıcıların 7.50 Dolar seviyelerinde baskı yapacağını gösteriyor.

Satış baskısının kripto para birimini son 24 saatte yaklaşık % 9 artırmadan önce 8.86 dolara ralli yapan ATOM / USD paritesi son yedi gün içinde % 22.56 ile yeşil bölgede ve son 72 saat içinde % 50 daha çok işlem görüyor.

Cosmos fiyatına merkezi olmayan finans protokollerinde artış yardımcı oldu. Band Protocol ve Kava gibi tokenler son birkaç gün içinde Cosmosa yayılan kazanımların bir kısmını göstermek için yükseldi. Ancak piyasa yukarı doğru ilerlemeye çalışırken ATOM / USD durgun görünüyor.

Haber yazımı esnasında parite 7.51 seviyelerinde işlem gördü.


                                                                       Cosmos (ATOM) 1 günlük fiyat grafiği

ATOM / USD fiyatı yerel yüksek fiyatlarından döndü ve son bir saat içinde daha da düşmeye başladı. Aynı zamanda 4 saatlik grafikte de düşüşler gösterdi.

Eğer satıcılar baskılarına boyun eğmezse parite 4 saatlik grafikte SMA 50nin de belirttiği gibi tekrar destek alanı olan 7.01 olacak. Aynı zamanda kısa dönem içerisinde fiyat bollinger bandının alt limitlerini kucaklıyor. Bu ise fiyat sınırı geçerse 7.00 Dolara düşüş anlamına geliyor.


                                                                ATOM / USD 4 saatlik fiyat tablosu

Cosmos fiyatı da saatlik grafikte SMA 50nin altına düştü ve RSI boğalar kısa vadede kontrolü yeniden ele geçirmediği sürece 47.27 seviyelerinde olacak.

Fiyat Bollinger bantlarının alt sınırının altına düşerse 7.00 Doların altındaki günlük kapanışlar saatlik grafikte 6.50 Dolar SMA 200 seviyelerini desteklemek için ATOM/USDyi döndürmesi mümkündür. Günlük grafikteki SMA 50 4.906 Dolar civarında bir destek bölgesi gösteriyor.

Yukarı yönlü bir harekete dönüş boğaların 8.00 Dolar veya üzerindeki direnç bölgesini ve 9 bin dolardaki kritik noktayı tekrar ziyaret edebilmelerini görebilir.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku