Atari Token, kasım ayında satışa sunulacak

Abone Ol
Atari Token, kasım ayında satışa sunulacak
Serkan Aydın
 • 03 Ekim 2020
 • Yazar:

  Atari token'ı, oyun uygulamaları için tasarlandı. Atari, token ön satışlarıyla şimdiden 1,5 milyon dolardan fazla para topladı.

  Atari, online oyunlarda ve kumar uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan Atari Token ve Kasım ayında piyasaya sürülen modern bir Atari VCS oyun konsolu ile bir kripto markası olarak yeniden doğdu.

  Kasım ayı, sadece oyun sisteminin lansman zamanı değil, aynı zamanda Ethereum tabanlı ERC20 Atari Token'in halka açık satışı olacak. Dün, Atari, önümüzdeki ay halka açık satışı gerçekleştirmek ve Atari Token'ı listelemek için Bitcoin.com ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

  Şimdiye kadar Atari, iki ön satış arasında tokeninden 1.5 milyon dolardan fazla sattı. ICICB Group ortağı ve üçüncü taraflardan 1 milyon dolarlık ikinci bir satış geldi, üçüncü bir ön satış ise şu anda devam ediyor ve halka açık satıştan önce sona erecek.

  İlk iki ön satış, Atari Token'ı 0,08 ABD Doları olarak sundu, ancak Kasım ayının halka açık satışında ne kadar satacağına dair henüz bir bilgi yok. Bitcoin.com Borsası, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash kullanarak satın alma için Atari Token sunacak.

  Bir sürüme göre, bir Atari Borsası, "diğer proje aşamalarıyla daha iyi bir senkronizasyon elde etmek için" Bitcoin.com Exchange listesiyle aynı anda başlayacak.

  Atari, Atari Token için 1970'lerde ve 1980'lerin başında video oyunlarını popülerleştiren şirketteki kökleriyle uyumlu bir vizyonu detaylandırdı. Web sitesine göre Atari, rekabetçi oyunlar, sınırsız bir çevrimiçi kumarhane ve Atari Token tarafından desteklenen bir çevrimiçi spor ve espor bahis platformu sunacak.

  Ek olarak, Atari, blockchain tabanlı Ultra oyun dağıtım platformunu yeni VCS konsoluna entegre ederek sahiplerinin cihazda oynanabilen PC oyunlarını satın almalarına izin verecek. Ultra kullanıcıları ayrıca Atari Tokens kullanarak konsolun kendisini platformdan satın alabilirler, ayrıca Pong ve Rollercoaster Tycoon gibi klasik Atari oyunları Ultra üzerinden de satışa sunulacak.

  Atari, Ağustos ayında, The Sandbox ve F1 Delta Time blockchain oyunlarının yayıncısı Animoca Brands ile, Animoca'nın Centipede ve Asteroids gibi oyunların şifreli güncellemelerini yayınlamasına izin veren 4 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı. Anlaşma aynı zamanda Animoca'yı yeni Atari VCS için özel blockchain içeriği sağlayıcısı yaptı, ancak geçen ayın Ultra ortaklığının bu anlaşmayla nasıl uyumlu olduğu net değil. Atari, bu konu hakkında daha önceki bir yorum talebine cevap vermedi.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Atari token ile ilgili her şey

  Atari Token, kasım ayında satışa sunulacak

  Atari Token, kasım ayında satışa sunulacak

  Atari token'ı, oyun uygulamaları için tasarlandı. Atari, token ön satışlarıyla şimdiden 1,5 milyon dolardan fazla para topladı. Atari, online oyunlarda ve kumar uygulamalarında kullanıl...

  • 03 Ekim 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.