Art + FinTech 2.0 Zirvesi Haziran da başlıyor

0 0

Sanat iş konferansı ve zirve platformu UNFOLD Art XChange Haziran 2020de Art + FinTech sanat ve teknoloji zirvesinin ikincisini gerçekleştirecek. Dijital etkinlik dört hafta boyunca 14 oturumda yapılacak.

Art + FinTech 2.0 çevrimiçi sanat ticareti yeni medya sanatı sanal gerçeklik blok zinciri teknolojisi ve sürdürülebilirlik hakkında konularındaki panellerde 40tan fazla küresel sanat piyasası liderini ve teknoloji girişimcisini bir araya getirecek.

Art + FinTech 2.0 covid-19 pandemisinin ardından dijital bozulmanın ve inovasyonun yeni dönemini incelemeyi ve tartışmayı amaçlıyor. Zirveye koleksiyoncular müze ve sanat fuarı yönetmenleri küratörler galericiler sanatçılar fintech liderleri ve blok zincir teknoloji uzmanları katılacak.

Zirvede blok zinciri endüstrisindeki en etkili figürlerden biri olan Ethereum platformunun kurucu ortağı ve ConsenSysin kurucusu Joseph Lubin ile özel bir oturum olacak. Bu oturumda blok zincirinin sanat pazarındaki potansiyel kullanımları tartışılacak. Lubine OpenSea SuperRare dada.art Nifty Gateway Cryptovoxels Mintbase ve NonFungible.comdan teknoloji girişimcileri eşlik edecek.

Astrid Hill Maria Baibakova ve Eugenio Re Rebaudengo gibi genç sanat koleksiyoncuları sanat dünyasındaki yenilikçi gelişmeleri ve yeni çalışma yollarını tartışacak. Paul McCarthy ise multimedya sanatsal uygulaması ve sanal gerçeklikle ilgili deneyleri hakkında konuşacak. Onlara Sabine Himmelsbach Alfred Weidinger ve Christiane Paul gibi önde gelen müze müdürleri ve küratörler Johann König gibi galericiler ve Adam Lindemann Anita Zabludowicz Masha ve Jens Faurschou ve Dominique ve Sylvain Levy gibi koleksiyoncular katılacak.

Art + FinTech 2.0 1 – 29 Haziran tarihleri arasında her Pazartesi ve Cuma günleri seanslarla düzenlenecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku