Araştırma Şirketi Dogecoin ve 2 Altcoin İçin Yıl Sonu Fiyat Tahminini Açıkladı

5.313

Yakın zamanda Voi.id tarafından bildirildiği üzere, Finder.com’dan gözlemciler, Dogecoin (DOGE), Litecoin (LTC) ve Ethereum (ETH) dahil olmak üzere altcoin projelerinin fiyatının yakında artacağını tahmin ediyor. Bitcoin.com News tarafından paylaşılan habere göre gözlemciler, altcoin Dogecoin’in fiyatının 2025’te 1,21 dolar seviyesini göreceğini belirtiyor. Bu arada Litecoin’in fiyatının, bu yılın sonunda 266 dolara ulaşacağı bekleniyor. Ethereum’un ise 2021’in sonunda 4,5 bin dolara ulaşması öngörülüyor.

Gözlemciler altcoin Litecoin, Ethereum ve Dogecoin fiyatının yakın gelecekte hızla artacağını tahmin ediyor

Ayrıca Allnodes CEO’su Konstantin Boyko-Romanovsky, Litecoin (LTC)’in 2021 sonunda 180 dolara ulaşabileceğini ve 2025 yılına kadar LTC’nin 300 dolar seviyesine ulaşacağının tahmin edildiğini şöyle belirtiyor:

Litecoin’in fiyatı, gözlemlenmesi çok ilginç olan Bitcoin fiyatı ile mutlak ilişkili görünmüyor. Ancak, 10 yıl sonra altcoin LTC’nin fiyatını tahmin etmek daha zor hale geliyor.

Buna ek olarak, diğer Finder.com gözlemcilerinin yüzde 15’i altcoin Litecoin’in piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi arasına girebileceğini tahmin ediyor. Trade the Chain kurucu ortağı Ryan Gorman, Litecoin’in yükseliş eğiliminde olduğunu şöyle açıklıyor:

Kripto dünyasında yeni olan yatırımcılar, Paypal, Venmo vb. gibi yeni hatlara eklenen ilk kripto para birimlerinden biri olduğu için altcoin Litecoin’i alıp satmaya devam edebilir.

Kripto para sektörüne en çok hangi yaş grubu yatırım yapıyor?

Voi.id’de yayınlanan bir başka rapora göre, DeVere tarafından yapılan bir anketin sonuçları, Y kuşağının ve Z kuşağının maaşlarını kripto para olarak almayı tercih ettiğini ortaya koyuyor. DeVere’nin CEO’su Nigel Green genç neslin kripto para piyasasını daha çekici bulduğunu çünkü bunun çocukluklarından beri meydana gelen teknolojik gelişmelerin bir parçası olduğunu açıklıyor. Ayrıca, Y kuşağının ve Z kuşağının yaşamları boyunca meydana gelen büyük yeniliklerden de etkilendiklerini ekliyorlar.

Bu nedenle, gelecek için kripto para birimlerinin büyük potansiyelini daha iyi anlıyorlar. Green ayrıca, Y kuşağı ve Z kuşağının, parasal kurumlar ve hükümetler tarafından kontrol edilen geleneksel finansal sistemler yerine Bitcoin ve diğer altcoin projelerini, merkezi olmayan ödeme ağlarını desteklemeyi tercih ettiklerini şu şekilde aktarıyor:

Açıkça kripto paranın kaçınılmaz bir geleceği olduğuna inanıyorlar.

Kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriproarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailycoin.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku