Apollo Rehber Bilgisayarı ile Bitcoin madenciliği yapıyor

0 1

Bitcoin madenciliği için çok sayıda farklı yöntem kullanılıyor. Fakat Apollo Rehber Bilgisayarı ile Bitcoin madenciliği yapmak kripto para dünyasında pek de alışalageldik bir durum sayılmaz.

Apollo Rehber Bilgisayarının üretildiği dönemde kripto paralar henüz bir hayal bir değildi. Dönemi için son derece güçlü bir teknoloji olarak değerlendirilen Apollo Rehber Bilgisayarı zorlu işlemleri aralıksız olarak yapmak için tasarlandı. 

Apollo Rehber Bilgisayarının özelliklerini günümüzdeki bilgisayar teknolojileri ile kıyaslamak mümkün olmasa da eski teknoloji bilgisayarın özelliklerini hafife almamak gerekiyor.

Doğru yazılımla çalışan her donanım gibi Apollo Rehber Bilgisayarı da doğru sistemler bir araya gelince Bitcoin madenciliği yapabiliyor. 

Apollo Rehber Bilgisayarı ile Bitcoin madenciliği yapmaya başlayan bir kişi yeni bir Bitcoin madencilik algoritması oluşturdu. Normal Bitcoin madenciliği sürecine göre daha fazla çalışma gerektiren Apollo Rehber Bilgisayarı ile madencilik yapmayı başaran ve ismini açıklamayan kişi madenciliğin boyutunu farklı bir noktaya taşımayı da başarmış oldu.

Birçoklarının gereksiz zaman kaybı olarak niteleyeceği işlem Bitcoinin eski ya da yeni makineler fark etmeksizin yapılabileceğini gösteriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku