Teknik Analistten Ripple ve 2 Altcoin için Heyecanlandıran ATH Analizi!

3.341

Yakından takip edilen bir kripto trader’ı ve teknik analist, Ripple (XRP)’ın piyasa değeri bakımından düşük olan iki altcoin projesi dibe ulaştığı için olası bir yüzde 50’lik artışa hazırlandığını ifade ediyor. Analist, piyasa değerine göre altıncı sırada olan kripto para biriminin yükselmeye hazır olduğunu kaydediyor.

Analist XRP’de 1,35 dolar seviyesini hedefliyor

Credible takma adıyla tanınan kripto para analisti, 249.100 takipçisine, Ripple (XRP) hakkında önemli analizlerini sunuyor. Credible’a göre XRP’nin 0,90 dolarlık destek alanının altında kısa bir süre işlem görmesine rağmen, önemli bir fiyat seviyesini kurtarmayı başardığını ifade ediyor. Analist, popüler altcoin projesinin yeni bir zirveye yükselmeye hazır olduğunu belirtiyor. XRP topluluğuna seslenen analistin bu konudaki yorumu ise şu şekilde:

Yükseltmek yerine aralığın altına saptık ama şimdi onu geri aldık, bu yüzden XRP’de bir kez daha yüksekleri; 1,35 dolar ve ötesini hedefliyorum!

Credible, Eylül ayında yayınladığı ve XRP’nin 0,90 dolardan 1,70 dolara kadar olan yolunu çizdiği bir tweet’e atıfta bulunuyor. Analist, kripto para biriminin yüksekleri silip süpürdüğünü, daha sonra da düşük seviyeleri günlük talebe dönüştürdüğünü ifade etmişti. XRP, Credible’ın senaryosunu takip ederse, altcoin yazım sırasındaki 1,09 dolar olan değerinden yüzde 55’in üzerinde potansiyel bir artış sunuyor.

Analistin radarındaki diğer altcoin projeleri HBAR ve CVX

Kripto analisti ayrıca, altıncı en büyük kripto para birimi XRP için uzun vadeli fiyat hedefini de açıklıyor. Analist, kripto para biriminin bu boğa döngüsünde 20-30 dolar arasına fırlayacağına inanıyor. Geniş çapta takip edilen analist, eşler arası ödemeler için halka açık bir ağ olan Hedera Hashgraph (HBAR)’ı da inceliyor. Credible’a göre, bu altcoin projesinin 0,35 dolardan bir taban oluşturacağına inanıyor. Trader, bu konuda ise şu analizi yapıyor:

HBAR, burada düşük zaman diliminde çok önemli bir anahtar geri kazanımı ile. Bence dibimiz büyük ihtimalle içeride.

Yatırımcının radarındaki bir diğer altcoin projesi ise, merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Convex’in yerel token’ı olan Convex Finance (CVX). Credible, CVX’in yaklaşık 16 dolara bir ralli başlatmadan önce 12 dolar seviyesinde yeni bir alıcı tabanı oluşturacağını tahmin ediyor. Aşağıdaki grafiği inceleyen analist ayrıca kripto para için beklentilerini de sunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku