Analistten Çarpıcı Dogecoin Yorumu: Nisan’dakine Benzer Ralli Geliyor!

10.671

Üst düzey bir kripto stratejisti ve yatırımcısı, Dogecoin (DOGE)’in Nisan ayındaki büyük patlamasını anımsatan bir dalgalanmayı ateşleyebilmesinin olasılıklar arasında olduğunu söylüyor.

%1.000 Dogecoin Rallisi mi?

Ünlü yatırımcı Justin Bennett, 73.300 Twitter takipçisine, önde gelen meme kripto para biriminin mevcut fiyat hareketinin, 13x’lik bir ralli başlatmadan altı ay önce Dogecoin (DOGE)’de görülen teknik bir modeli yansıttığını söyledi. Konu ile ilgili olarak usta stratejist şu şekilde değerlendirmede bulundu:

DOGE en iyi yaptığı şeyi yapıyor. Son iki kırılma, %1.000 veya daha fazla kazanımı tetikledi.
En son konsolidasyon turu, %1.200 için iyi olan Nisan ayından önceki modelden üç kat daha uzun sürdü. BTC’nin nasıl davrandığını izlemek için.

Kaynak: Justin Bennett/Twitter
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Trader’ın grafiğine göre Dogecoin (DOGE), bir varlığın yükseliş trendinin devam ettiğini gösteren bir yükseliş modeli olan büyük bir yükselen üçgen formasyonu çiziyor. DOGE, Bennett’in senaryosunu takip ederse, en büyük 10. kripto para birimi 3 dolara kadar yükselebilir ve mevcut fiyatı olan 0,24 dolardan %1,150’lik bir yukarı potansiyele işaret edebilir.

Ünlü Analist: DOGE nisan çıkışındaki modeli yansıtıyor

Bennett ayrıca kısa vadede Dogecoin konusunda da yükselişte, bu da en büyük 10. kripto varlığının geniş çapraz direncini ortadan kaldırmaya hazır olabileceğini düşündürüyor. Bu husustaki düşüncelerini paylaşan Bennett şöyle açıklamada bulundu:

DOGE direnişe geri dönüyor.
Direncin altındaki konsolidasyon …

Kaynak: Justin Bennett/Twitter
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Ne zaman bir varlık, boğa döngüsünün içerisindeki direnç noktasının etrafında işlem görmeye başlarsa, devam etmesi olasılığı yer almaktadır. Bu konu hakkında ünlü yatırımcı Dogecoin için ise şöyle bir örneklemede bulundu:

Direnç altındaki konsolidasyon yükseliş eğiliminde.
Direnç altındaki konsolidasyon yükseliş eğiliminde.
Direnç altındaki konsolidasyon yükseliş eğiliminde.
Direnç altındaki konsolidasyon yükseliş eğiliminde.
Direnç altındaki konsolidasyon yükseliş …

Dogecoin fiyatı 0,226965 dolar ve son 24 saatlik işlem hacmi ise 1.605.540.691 dolar oldu. Dogecoin işlem fiyatı en düşük 0.227 dolar, en yüksek 0,2425 dolar olarak gerçekleşti. Mevcut CoinMarketCap sıralaması 29.880.308.937 dolar, canlı piyasa değeri ile 10. sırada yer alıyor. Dogecoin 131.651.445.235 dolaşım arzına sahiptir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku