Teknik Analistten Çarpıcı Bitcoin Yorumu: Ayı Tuzağı Olabilir!

1.207

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve trader, Bitcoin (BTC)’in son fiyat düzeltmesinin sadece büyük bir ayı tuzağı olabileceğini söylüyor.

Bitcoin destansı bir ralliye hazırlanıyor

Yeni bir strateji oturumunda, Cred olarak bilinen analist,  32.600 YouTube abonesine, destansı bir ralliyi başlatmadan önce Bitcoin (BTC)’in şu anda 60 bin doların altında işlem görmesinin normal olduğunu söylüyor. Cred, konuya ilişkin olarak şu ifadeleri kullanıyor:

Önemli olan tek seviye, 59.000 dolar civarında bulunuyor. Bunun üstünde bir kapanış  yükselişe işaret edecek.  Piyasa şimdi daha düşük, muhtemelen önceki haftanın en düşük seviyesine (54.000 dolar) doğru işlem görüyor, ancak kapanış olumlu olduğu için, önceki haftanın en düşük seviyesinde bir tuzak bekliyorsunuz. Ardından seviyenin üzerine geri dönüyorsunuz ve Bitcoin için ilk sorunlu alan 60.000 dolar çevresi ve ardından tüm zamanların en yüksek seviyesi aşılacak.

Kripto stratejisti Cred: Boşuna panikliyoruz…

Kripto stratejisti Cred, Bitcoin (BTC)’in 60.000 dolar civarındaki yüksek aralığın üzerinde kapanması ve ayı tuzağını teyit etmesi için aşağı yukarı bir haftası olduğunu düşünüyor ve ekliyor:

En fazla yükseliş durumunda, kurtarılması gereken haftalık [mum] değil… Aylık ve haftalık kurtarılır. Şu anki kötü fiyat hareketi sadece bir fitillik kısım. Bütün olanlardan sonra 60.000 doların üzerinde kapatacağız ve hepimiz boşuna panikliyoruz.

Ancak stratejist Cred, ayın sonuna kadar kritik seviyeyi geri kazanamazsa Bitcoin (BTC)’nin anlık bir satışı ateşleyebileceğini söyledi ve bu konu hakkındaki düşünceleri ise şöyle:

Ancak satış gibi görünmeyen herhangi bir şey; önceki Bitcoin için 60.000 dolarlık yüksek aralığın görülmesine, piyasanın bu seviyenin üzerine çıkmasına ve 60.000 doların altında kapanmanın görüldüğü aylık ve haftalık periyotta başarısız bir kırılmaya neden olacak. Herhangi bir zaman diliminde, herhangi bir grafikte, ne zaman böyle şeyler görseniz; hedefleriniz orta ve düşük aralıktır.

Cred’e göre, Bitcoin (BTC)’in Kasım’ı 60.000 doların üzerinde bitirememesi, BTC’yi muhtemelen 50.000 dolara çıkaran piyasanın, tersine dönmesine neden olabilir. Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere 14 Gün önce yaptığı 69.044 dolarlık ATH sonrası değer kaybetmeye devam eden BTC, son 24 saatte yüzde 0.9 değer kaybı yaşayarak anlık olarak 56.715 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku