Analistlere göre, artan satış baskısı 9 bin 600 dolara işaret ediyor

0 0

Bitcoin son birkaç saat boyunca bazı zayıflık belirtileri göstererek yüzde 5 düştü.

Analistlerin değerlendirmesine göre BTC düşüşü yavaşlamadan önce önemli ölçüde bir gerileme yaşayacak. Buna göre ise yakın vadede 10.000 Dolar altına bir hareketin olacağı yüksek ihtimaller dahilinde yer alıyor.

Madencilerin satış baskısı arttıkça Bitcoin 11.000 Doların altına indi

Yazım sırasında Bitcoin 10.850 Dolar ile yaklaşık % 5 oranında işlem görüyor. Son birkaç gün boyunca işlem gördüğü fiyat etrafında dolaşıyor.

Analistler yakın vadede BT eğilimlerinin büyük ölçüde 11.000 Doların üzerine çıkıp çıkamayacağına bağlı olabileceğini çünkü bu seviyenin üzerindeki bir hareketin teknik olarak önemli olacağını belirtti.

Bu seviyenin yakın vadede desteğe çevrilmesi durumunda BTC keskin bir toparlanma için bir sıçrama yapacak.

Bugün çok sayıda havuzun varlıklarını borsaya aktarmaları satış baskısının madenciler tarafından olacağı fikrini beraberinde getirdi.

BTCnin 9.600 Dolara düşüşü önemli olabilir

BTCnin 11.000 Doları reddetmesi önceki desteğin direnişe dönüştüğünü doğruluyor.

Bir fon yöneticisinin 9.600 Dolara kadar bir hareketi takip edeceği fikri bunun gerçekçi bir olasılık dahilinde olacağını vurguladı. Ayrıca bu düşüşün büyük bir yükselişi getirebileceğini söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku