Analiste Göre Terra (LUNA) ve Bu Altcoin Rekor Seviyelere Ulaşabilir

615
Kripto para piyasasında yakında takip edilen popüler bir kripto para analisti, önde gelen bir Ethereum (ETH) rakibinin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını iddia ediyor. Analist ayrıca, başka bir altcoin’in devasa bir ralli yapacağını tahmin ediyor.

 

Analist, Terra (LUNA) ve Curve (CRV) için büyük yükseliş bekliyor!

Piyasada Smart Contracter olarak bilinen analist, katman 1 (L1) Blockchain’in yerel tokeni Terra (LUNA)’nın, mevcut seviyelerden yaklaşık yüzde 66 oranında değer kazanabileceğini ve tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşabileceğini söylüyor. Analist, “L1 altcoin projelerindeki ivme henüz kaybolmadı. Bence, ralli LUNA ile devam edecek. Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağız, ATH geelcek ve 70 dolar kadar bir yükseliş bekliyoruz.” ifadesini kullandı. Katman 1 projeleri, kapasite ve hızı artırmak için protokol kurallarının doğrudan değiştirilebildiği merkeziyetsiz ağlardır. LUNA, an itibariyle 42.01 dolardan işlem görüyor.

Smart Contracter ayrıca, merkeziyetsiz finans platformu Curve’nin (CRV) yerel tokeni için de büyük bir ralli öngörüyor. Analiste göre, altcoin yılın çoğu için dar bir fiyat aralığında işlem gördükten sonra “muhteşem” bir ralli için hazırlanıyor.  Analist, “altcoin CRV, bir yıldır yatay yönde bir fiyat hareketi izledi ve yükselişi muhteşem olacak.” açıklamasını yaptı. An itibariyle 3.97 dolardan işlem gören Curve, Dao Token’ı satın aldığını açıkladı.

 

 

En çok stake edilen altcoin: Solana

İnsanların kripto paralara olan ilgisi arttıkça, kripto teknolojilerinin sunduğu imkanlar da buna bağlı olarak artıyor. Risk seven yatırımcılar spot veya kaldıraçlı işlemleri tercih ederken, yatırımlarını uzun vadede büyütmek isteyen yatırımcılar ise staking gibi seçeneklere yöneliyor. Staking, bir kripto para zincirinin operasyonlarını desteklemek için kripto paralarınızı cüzdanınızda belirli süre kilitleyip harcamadan veya transfer etmeden tutma işlemidir. Risk sevmeyen yatırımcılar bu şekilde pasif gelir elde ederek daha az riskle kazanç sağlamayı tercih ediyorlar. İşte staking açısından ön plana çıkan altcoin projeleri!

Kriptoarena.com olarak daha önce belirttiğimiz gibi, Staking Rewards’a göre, 18 Kasım itibarıyla, Solana (SOL) 82 milyar dolarlık toplam stake hacmi ile en çok stake edilen kripto para konumunda. Stake edilen değere göre ikinci sırada ise, 44 milyar dolar ile Cardano (ADA) yer alıyor. Ethereum 2.0, Polkadot (DOT) ve Avalanche (AVAX), stake edilen değer açısından ilk beş altcoin arasında yerini alıyor.  En çok stake edilen on altcoin listesinde yer alan diğer kripto paralar şu şekilde sıralanıyor; altıncı sırada Terra (LUNA), yedinci sırada  Algorand (Algo), sekizinci sırada Binance Smart Coin (BNB), dokuzuncu sırada Internet Computer (ICP), onuncu sırada Cosmos (ATOM) yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku