Analistler diyor: Ethereum’da bu kritik seviyeye dikkat

0 0

Ethereum (ETH) son birkaç gün içinde Bitcoin ve diğer birçok ana altcoinlerin fiyat hareketlerini yakından takip ediyor ancak 180 dolara doğru yükselirken kendi momentumunu oluşturmaya başladığı görülüyor.

Analistlerin yatırımcıları bu hareket konusunda fazla heyecanlanmamaları konusunda uyardıklarını not etmek önemli. Zira yakın tarihli bir düşüş odaklı teknik oluşumuyakın vadeli fiyat hareketleri için sorun yaratabilir.

Yazının yazıldığı sırada Ethereum 176 dolarlık değerden işlem görüyor.

ETHnin yakın zamanda en başta 8 bin dolarlık bölgedeki Bitcoinin konsolidasyonundan kaynaklandığı ortaya çıkan uzun bir yan ticaret hacmiyle karşı karşıya kaldığını belirtmek gerekiyor.

Bir haftalık bir süre zarfında Ethereum yaklaşık 167 dolar ile 185 dolar seviyelerinden işlem gördüğü ifade ediliyor. Ethereum düşük seviyelerde önemli bir destek buluyor ve daha yüksek bir bölgede direnç gösteriyor.

Gün boyunca daha da yukarı bir ivme kazandığı için analistler ve yatırımcılar kripto para birimi için göreceli bir direnç alanı olduğu kanıtlanmış olduğundan 180 doların altındaki bölgeye nasıl tepki verdiğini görmek için yakından izlemeliler.
Bitcoin halen 8 bin 200 dolarlık kritik destek seviyesinin etrafında durmakta ve Ethereum’un şu anki yükseliş momentumunun büyük ölçüde veya tamamen Bitcoin’in yatay bir şekilde ticaret yapmaya devam etme veya yükselmeye başlayabilme yeteneğine dayanması muhtemel.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku