Analistler Bitcoin için bu kritik seviyeyi işaret etti

0 1

Bitcoin’in boğaları güçlerini yitirdi ve ayılara 8 bin 200 dolar olan bir önceki kilit destek seviyesinin altına kripto para birimini itmelerine izin verdi. Bu seviye BTC 7 bin 800 dolarda yakın zamanda kurduğu düşük seviyeye doğru yavaşça süründüğü için yakın gelecekte önemli ölçüde daha fazla kayba neden olduğunu gösteriyor.

Analistler Bitcoin’in yakın vadede 7 bin 600 dolara ulaşana kadar düşmeye devam etmesinin muhtemel olduğuna dikkat çekiyor.

Boğalar Gücü Kaybettiğinde Bitcoin Düşüyor

Yazının yazıldığı sırada Bitcoin 8 bin 190 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bu rakam kriptonun daha önce önemli miktarda destek bulduğu fiyat olan 8 bin 500 dolardan kayda değer bir düşüş gösteriyor.

Yakın vadede 8 bin doların kripto para birimi için bir destek seviyesi olması muhtemel ancak analistlerin Bitcoin’in en son 7 bin 800 dolar seviyesinin altına düşmesinin veya yakınında yer almasının olası olduğunu açıklamaları önemli. 7 bin 600 dolar destek bölgesi.
Twitterdaki popüler bir kripto analisti olan Big Chonis BTCnin yaklaşık 7 bin 600 dolara ulaşana kadar yakın vadede düşüşünü sürdürmesini beklediğini ifade ediyor.

Twitterdaki bir başka popüler kripto para analisti olan Josh Rager bir tweette alıcı hacminin geç saatlerden bu yana önemli ölçüde azaldığını ve bunun da 7 bin dolarlık bölgeye doğru bir hareket için kapıları açabileceğini açıkladı.

Bitcoinin yakın vadeli destek seviyesine 8 bin dolarda nasıl tepki verdiği ve daha sonra yakın zamanda kurulan 7 bin 800 dolara kadar olan düşük seviyeli tepkilerine nasıl tepki göstereceği muhtemelen kriptonun 2019un geri kalanında göstereceği eğilime bağlı olacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku