Analistler 550 Dolara Düşüş Beklerken, ETH Hafif Bir Satışla Karşı Karşıya…

0 0

Kripto para piyasasında görülen satış baskısı BTCnin fiyat seviyesinin düşmesine neden oldu. 

Bitcoinin fiyat hareketini izleyen ETH ise 600 dolar seviyesinin aşağısına indi. Bu noktadaki şiddetli satış baskısı varlığın yükselişini yavaşlattı.

ETH için 620 dolar yakından takip edilmesi gereken önemli bir direnç seviyesi olarak görülüyor.

ETHnin ivme kazanması için 600 dolar seviyesine geri dönmesi gerekiyor.

Ünlü bir yatırımcı ETHnin sağlam bir çıkış yapmadan önce 553 dolara düşeceğini belirtti. 600 dolar seviyesinin altında yaşanan bir kırılmayı ise teknik arıza olarak nitelendirdi.

Bitcoinde Yaşanan Ret ETHyi de Düşürüyor

Ethereum (ETH) yazım sırası itibariyle 592 dolar ile yüzde 4ün biraz üzerinde işlem görüyor. Mevcut durumdaki bu fiyat seviyesi dünkü 625 dolarlık yüksek seviyelere göre önemli bir düşüş yaşandığını gösteriyor.

ETH için oldukça önemli olan 620 dolarlık direnç seviyesi BTCnin 19.500 Dolardan düşüşüyle birlikte daha da geriledi.

Bir sonraki fiyat seviyesi ise Bitcoinin 19.000 dolarlık seviyeye olan tepkisine bağlı olarak değişiklik gösterecek.  

ETH 553 Dolara Düşebilir

Ethereumda Bitcoin gibi karşılaştığı her reddetme ile yeni yüksek hedefler belirliyor. Bu boğaların şu anki gücünü gösteren pozitif bir trend olarak karşımıza çıkıyor.

Mevcut fiyat seviyelerinin üzerinde tutunduğu takdirde bu ret ile varlığın daha da yükselmesi olasıdır. Bununla birlikte bir analist varlığın destek görmeden önce 553 dolara gerileyeceğini düşünüyor.

ETHnin ve genel kripto piyasasının seyri birkaç saat veya gün içerisinde Bitcoinin fiyat hareketliliğine bağlı olarak ilerleme gösterecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku