Analiste göre, ETH nin dirençli olması fiyat yükselişine işaret ediyor

0 0

Ethereum Bitcoin başta olmak üzere tüm kripto piyasasını yakından izliyor. 

Bu korelasyonun bugün pozitif olduğu kanıtlandı çünkü diğer çoğu altcoin de yükselirken BTC 11.000 dolara doğru ilerliyor.

ETHnin 11.000 Dolar ile 11.200 Dolar arasındaki dirence vereceği tepki bir sonraki eğilimin seyrini belirleyecek. Bu noktada bir ret daha fazla kayıp anlamına gelirken bu seviyenin üzerindeki bir kırılma piyasanın yükselmesini sağlayacak.

Bir analist ETHnin teknik bir kırılmadan sonra yükselişin yakın olduğunu işaret eden dayanıklılık belirtileri gösterdiğini gözlemledi.

ETH temel dirence doğru ilerliyor

Ethereum yazım sırasında 365 Dolar ile % 2den biraz daha fazla işlem görüyor. Bu piyasada yaşanan kaos sırasında en düşük seviye olan 317 Dolardan önemli bir yükseliş olduğunu gösteriyor.

Bu değerinin düştüğü süreçte görünen güç olumlu olup boğaların ayılar üzerinde hafif bir üstünlüğe sahip olduğuna işaret ediyor.

Bunun doğrulanması için kripto para biriminin 380 Dolar ile 400 Dolar arasındaki yüksek zaman dilimi direncinin üzerinde kırılması son derece önem taşıyor. Bu seviye son zamanlarda çok sayıda güçlü reddetmeyi katalize etti.

Analiste göre ETHnin dayanıklılığı fiyatını yükseltebilir

Bir yatırımcı ETHnin son zamanlarda önemli bir teknik seviyenin altındaki kırılmaya rağmen Bitcoin ticaret paritesine karşı güçlü olduğunu açıkladı.

Bunun USD paritesine karşı da güç işaretleri göstermeye devam etmesi durumunda BTCye karşı daha fazla yükselişin olacağına inanıyor.

“ETH BTC: Bu temeli kaybettikten sonra şaşırtıcı derecede dayanıklı Bir veya iki gün boyunca kırmızının üzerinde bir trend oluşturmaya başlarsak ETHye odaklanabilirim.”

Bitcoin yakın vadede Ethereum ve diğer altcoinler üzerinde etkili olacak. Bu nedenle BTCnin 11.000 Doların altındaki bir bölgede herhangi bir sert reddedilmeyi engellemesi gerekiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku