Analiste göre, bu etken BTC nin büyük bir hamlede bulunacağına işaret ediyor

0 0

Bitcoin 9.900 Dolar desteğinin üzerinde kalabilmek için mücadele ettiğinden dolayı bir kez daha ciddi bir dezavantajın eşiğine geldi. 

Başta Bitcoin olmak üzere tüm kripto piyasası şu anda büyük bir zayıflık yaşıyor. BTC 9.900 dolarlık temel desteğinin üzerinde kalmaya çalışırken çoğu büyük altcoin değer kaybetti.

Bu tablo 10.000 ve 10.300 Dolar arasında uzun süredir devam eden bir yatay ticaret dalgasının ardından geliyor. Boğaların beş haneli fiyatları geri alması durumunda bu konsolidasyonun bir uzantısını işaretlemesi mümkündür.

Yatırımcılardan biri yakında büyük bir hareketin olacağına dair birkaç faktörden bahsetti.

BTC kritik desteğin üzerinde kalmak için savaşıyor

Yazım sırasında 9.970 Dolar seviyede olan Bitcoin % 4ün üzerinde işlem görüyor.

Bununla birlikte bu seviyenin son zamanlarda geçirdiği çok sayıda test bunun altında bir kırılmanın yakın olduğuna işaret ediyor.

Yatırımcılar BTCnin 10.000 Dolara vereceği tepkiyi gözlemliyor. Çünkü bu seviyenin üzerinde bir kırılma yükseliş anlamına gelirken bu seviyenin altındaki bir kırılma aşağı yönlü bir eğilimi beraberinde getirecek.

BTCnin büyük bir harekette bulunacağını gösteren faktörler

Bir analist Bitcoinin yatay ticaretinin büyük bir hareketin başlayacağının sinyalini verdiğini söyledi.

Bu kavramı destekleyen bir faktör olarak Bitmexe artan açık faize işaret etti.

“BTC 4 basamakta bulunuyor. Bitmexin açık faizi çok fazla pozisyon alarak önemli ölçüde arttı. Bundan sonra nereye gideceğimizden emin değiliz sadece baskının arttığını ve büyük olasılıkla daha büyük hareketin olduğunu yönsel bir önyargı olmadığını gösteriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku