Analiste göre BTC, 12.000 Dolara düşecek

0 0

Kripto piyasası ile birlikte BTC momentumunu korumak için çaba gösteriyor. ETH 450 Doların üzerinde tutamıyorken BTC 16.000 Doları kırmak için savaşıyor.

Bununla birlikte alıcıların lehine olan eğilim yoğun bir satış gerçekleşene kadar geçici bir hareket olarak görünüyor.

Bir yatırımcı kripto momentumunu kaybetmeden önce 16.000 Dolar ile 17.000 Dolara doğru bir ilerleme yaptıktan sonra daha kötü bir tablo ile karşılaşılacağını söylüyor.

Bunun sonucunda 12.000 Dolara bir gerilemenin yaşanacağını belirtiyor.

BTC momentumunu korumaya çalışıyor

Bitcoin mevcut durum itibariyle 15.350 Dolar seviyesinin biraz üzerinde işlem görüyor. Bu son 16.000 Dolarlık yükselişe kıyasla kayda değer bir düşüş olduğunu göateriyor. 

Bir tepe oluşturmadı ve çoğunlukla daha yavaş ve istikrarlı hareketler gördü.

Ayılar 15.000 Doların altına düşmedikçe bu düşüşün büyük bir yükseliş tarafından takip edileceği ve büyük olasılıkla 16.000 Doların üzerindeki yeni yıllık en yüksek seviyelere doğru bir hareket başlatmaya yardımcı olacağı ihtimali hala yüksektir.

Yatırımcıya göre yeniden 12.000 Dolara dönüş olacak

Bir yatırımcıyakın vadede 12.000 Dolara bir gerileme yaşanacağına dikkat çekti. 

Ancak söz konusu hareket gerçekleşmeden önce BTCnin 17.000 Dolara doğru yükseliş göreceğini belirtti.

BTCnin orta vadeli tablosuyla ilgili önümüzdeki birkaç gün oldukça önem arz ediyor. Çünkü başka bir dezavantajın BTCnin teknik görünümüne darbe vurması mümkündür.
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku