Kıdemli Analiste Göre Bitcoin Bu Seviyenin Altına Düşebilir

1.633

Bitcoin (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmasına rağmen, yakından takip edilen bir kripto yatırımcısı, Bitcoin (BTC)’in yükselmeden önce 55 bin doların altına düşebileceğini iddia ediyor. Ünlü yatırımcı, başka bir pozisyona girmeden önce BTC’nin yeniden bir test yapması ile ani bir çıkış yaşaması gibi seçenekler arasında karar vermesini bekliyor.

Analist, Bitcoin fiyatı için kilit seviyeleri açıklıyor

Yakından takip edilen Cantering Clark takma adlı analist, 79 bin Twitter takipçisine 55 bin dolar ve 65 bin dolar civarındaki fiyat seviyelerinin, bir çıkış koşusu arayan Bitcoin yatırımcıları için kilit giriş seviyeleri olabileceğini söylüyor. Konuya ilişkin olarak Cantering Clark görüşlerini şu şekilde paylaşıyor:

Dalgalanmalar ve sermayenin anlamlı dağılımına gelince, bunlar gerçekten agresifleşebileceğim iki alanı oluşturuyor. Düşüş sizi korkutuyorsa, şubat ayındaki benzer yapıya bakabilirsiniz.

Kaynak: CanteringClark/Twitter
Kaynak: CanteringClark/Twitter

Ünlü kripto yatırımcısı, başka bir pozisyona girmeden önce Bitcoin (BTC)’in yeniden bir test veya ani bir çıkış yaşamak arasında karar vermesini bekliyor. Konu ile ilgili olarak değerlendirmelerini paylaşan analist şöyle belirtiyor:

Benim konumlandırmam şöyle; Bitcoin (BTC) ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi)’ni geri alana kadar hala dalgalanma ya da pozisyon işlemleri beklemiyorum. Bitcoin bu seviyeyi geri almadıkça veya önemli bir seviyeyi test etmek için aşağı inmedikçe, yalnızca daha düşük zaman dilimi etkinliğine odaklanıyorum.

Cantering Clark: BTC için artık güncel döngüler takip edilmeli

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere, Clark’ın 55 bin dolar civarında olası bir düşüş tahmini, Bitcoin (BTC)’in önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 64 bin doları kısa bir süreliğine geçtikten sonra daha az performans göstermesi ile ortaya çıkıyor. Bu hususta değerlendirmelerini paylaşan Cantering Clark şunları söylüyor:

Özellikle Bitcoin ile ilgili bir sorun, lider kripto para biriminin şu andaki davranışını doğrulamak için herkesin on yıldan daha eski döngüsündeki davranışlarına bakmasıdır. Bağlamdaki ve rejimdeki değişikliklerden geçtikten sonra, yeni şeylerin olmasını beklemelisiniz. Örneğin cansız bir ATH molası gibi… Evet, cansız. Bir seviye piyasa tarafından çok önemli olarak görülüyorsa, o seviyedeki tepki ve katılım miktarı önemli olmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku