Analiste Göre AVAX ve 2 Altcoin Rekor Seviyelere Ulaşabilir!

427
Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) durgun bir fiyat hareketi izlerken, yakından takip edilen kripto para trader’ı ve analisti Cantering Clark, Twitter’daki 95 binden fazla takipçisine büyük fiyat artışı beklediği üç altcoin projesini açıkladı.

 

ICE ve SPELL, ivme kazanabilir

Analist, ilk olarak çok zincirli getiri optimizasyon platformu Popsicle Finance’e güç veren ICE token’ını incelediğini ifade ediyor. Cantering Clark, ICE’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasına olanak sağlayacak ve ani güç belirtileri göstermesiyle bir trend değişimi içinde olduğunu ve bu fiyat hareketini sürdürmesini beklediğini söylüyor Analist, altcoin fiyat hareketini daha iyi algılayabilmek için Wrapped Ethereum karşısında (ICE/WETH) ICE’yi analiz ederek, “Tamam. Bu grafik şu anda oldukça iyimser görünüyor. Anlatı + büyük isimler + trend değişimi” açıklamasını yaptı. Analist, kullanıcıların stablecoin Magic Internet Money’den (MIM) kredi almak için faiz getiren, aynı zamanda  teminat yatırmalarına olanak sağlayan ve görünüşte kendi kendini geri ödeyen kredileri etkinleştiren merkeziyetsiz finans (DeFi) platformu abracadabra.money’in token’ı altcoin SPELL’e de ışık tutuyor.

Cantering Clark’a göre altcoin SPELL, kripto para piyasasının geri kalanından farklı bir fiyat hareketi izleyerek, benzersiz bir yön değişikliği sergiliyor. Trader, ”SPELL’den daha somut bir şekilde yön değişikliği yaşayan altcoin olup olmadığından emin değilim. Çoğu alternatif satıcının yükseklerden yüzde 70 ila 80 düştükten sonra ivme kaybettikten sonra, yüksek zaman aralığında W dip tam doğru zamanda. Önemli oyuncuların pozisyonları var. Gönder gelsin.” açıklamasını yaptı.

Ethereum rakibi altcoin, yeni ATH’sine ulaşacak

Analistin listesindeki son altcoin ise lider altcoin Ethereum’un rakibi Avalanche (AVAX). Cantering Clark’a göre, AVAX, 120 dolar seviyesini güçlü bir şekilde yukarı yönlü kırmasının ardından tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru tırmanabilir. Trader, ”AVAX tam bir canavar. Olası S/R (destek ve direnç) burada 120 dolar civarındaki günlük pivotta dönüyor. Sırada ATH (tüm zamanların en yüksek seviyeleri) var.” ifadesini kullandı.

Kriptoarena.com olarak daha önce belirttiğimiz gibi, Bank of America (BofA)’nın yayınladığı bir araştırma raporunda, akıllı sözleşme platformu altcoin Avalanche (AVAX)’ın Ethereum için uygun bir alternetif olacağı vurgulandı. Güvenli ve merkeziyetsiz ölçekleme yeteneği, DeFi projeleri, NFT projeleri, oyunlar ve diğer kripto varlıklar için AVAX‘ın, Etherum’un iyi bir alternatifi olabileceği bildiriliyor.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku