Analiste Göre 5 Metaverse Altcoin Uzun Vadede İpi Göğüsleyecek

8.932
Kripto para piyasasında yakından takip edilen analist Austin Arnold, en fazla potansiyele sahip olduğuna inandığı metaverse tabanlı altcoin projelerini açıkladı.

 

Theta Network (THETA) ve Gaia Everworld (GAIA)

Analist, 1.13 milyon YouTube abonesine, metaverse sektörünün geliştirilmesi için önemli bir altyapı olduğunu söylediği Theta Network’u(THETA) incelediğini belirtti. Analiste göre, Metaverse ve metaverse tabanı ‘sanal’ etkinlikler ve oyunlar büyümeye devam ederken, Theta bu sistemleri teknolojik açıdan güçlendirecek temel altyapı olarak ön plana çıkıyor. Altcoin, metaverse sanal etkinliklerinin yüksek eşzamanlı kullanıcı sayısı, eşler arası video ve veri dağıtımı için mükemmel bir uyum sağlıyor. Bu durum, Theta protokolüne olan ihtiyacı gösteriyor
Metaverse Çılgınlığı Devam Ediyor: İşte Radarınızda Olması Gereken 3 Altcoin
 
Analsiitin listedeki bir sonraki altcoin, Blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) tarafından desteklenen ve  sanal bir oyun olan Gaia Everworld (GAIA). Arnold’a göre Gaia Everworld, oyuncuların krallıkları keşfedip inşa edebilecekleri sürükleyici bir oyun. Arnold, GAIA’nın benzersiz teknolojisi ve güçlü desteği nedeniyle büyük bir potansiyele sahip olduğunu söylüyor ve şunları ekliyor:
Bu projeyidestekleyen büyük isimlerden bazıları şu şekilde: Polygon, AU21 Capital, Bullperks, EnjinStarte. Kesinlikle fark yaratan bir altcoin projesi. Ayrıca farklı ve eşsiz yönleri var: teknoloji. Unity 3D, Unreal Engine sistemleri var ve elbette Poligon üzerine inşa edildi.

 Umut vaat eden 3 altcoin projesi: Star Atlas (ATLAS), Axie Infinity (AXS) ve Decentraland (MANA)

Arnold’ın listesindeki sıradaki altcoin, NFT’lere yer evren ve Solana tabanlı uzay temalı bir macera oyunu olan Star Atlas’a (ATLAS) var. Arnold’a göre, hızla büyüyen hayran kitlesi nedeniyle ATLAS ilgi çekiyor. Analist, “Star Atlas’ın izlenmesi gereken bir metaverse olduğunu düşünmemin en büyük nedenlerinden biri, topluluğun ne kadar hızlı büyüdüğü. Star Atlas Discord sunucusu 100 bin üyeye ulaştı. Bu, topluluk [ve] ekip için büyük bir başarıdır.” ifadesini kullandı.
Artan popülariteleriyle dikkat çeken diğer metaverse tabanlı altcoin projeleri, oyna-kazan Blockchain tabanlı oyun Axie Infinity (AXS) ve en iyi oyun projeleri listesinde sırasıyla bir ve dördüncü sırada yer alan sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA). yer alıyor. Bu projeler, en yüksek sosyal hacimlere sahip. Daha fazla metaverse haberi için, Kriptoarena.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku