Analist: Shiba Inu 10 Gün İçinde Bu Seviyelerde Olabilir!

88

Kripto para piyasasının son dönemlerde yükselişe geçmesiyle beraber birçok kripto para analisti kritik tahminlerde bulunmaya devam ediyor. Önde gelen kripto para analistleri, popüler memecoin Shiba Inu (SHIB) için de tahminlerde bulundular. Analistlere göre Shiba Inu (SHIB), 10 günlük süreç içerisinde bu kritik seviyelerde olabilir! İşte detaylar…

“SHIB fiyatı Ocak sonunda bu seviyelere ulaşabilir!”

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere, kripto para birimleri 2023 yılına hızlı bir giriş yaptı. Lider kripto para birimi Bitcoin’in yükselişe geçmesiyle beraber altcoin piyasası da yükselişe geçti ve bu güçlü yükselişin ardından yatırımcılar ve önde gelen analistler, Shiba Inu’ya dikkat çekti. Birçok kripto para sever, SHIB’in 2021’de elde ettiği zirveleri tekrar yakalama potansiyelinin olduğuna inanıyor.

Uzmanlar, Shiba Inu’nun yakım oranlarına ve SHIB ağındaki gelişmelere dikkat çekerek, kısa ve uzun vadeli getirileri hesapladı. Bunun ardından en az değerlenen varlıklar arasında olduğunu aktardıkları bu memecoin, kripto para toplulukları tarafından oylanıyor. Verilen oylara göre Shiba Inu, 2023’ün ilk ayı geride kalırken yani 31 Ocak tarihinde ortalama 0,00001064 dolar fiyattan işlem göreceğini öngörüyor. 1.754 üye oyu tahminleri doğru çıkarsa, memecoin fiyatının Ocak ayı sonuna kadar yüzde – 7 seviyelerinde düşüş yaşayacağı görülüyor.

Öte yandan geçtiğimiz altı aylık süreçe ilişkin tahminlerinin performansını dikkate alarak analist, lider DeFi token’ının fiyatını yüzde 68.31 doğruluk oranıyla tarihsel olarak tahmin etti.

Yapay zeka Shiba Inu fiyatını tahmin etti!

PricePredictions’daki makine öğrenimi algoritması, kripto topluluğuna kıyasla, SHIB’nin Şubat ayına doğru biraz daha yüksek işlem yapma olasılığının yüksek olduğunu tahmin ediyor. Shiba Inu, tahminini yapmak için diğerlerinin yanı sıra hareketli ortalama (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD), göreli güç endeksi (RSI) ve Bollinger Bantları (BB) gibi teknik göstergeleri kullanan AI teknolojisine göre, Shiba Inu 1 Şubat’ta 0,000011 dolardan işlem görecek.

21 Ocak tarihinde lider kripto para biriminde yaşanan yükselişle beraber yükselişe geçen SHIB, son 24 saatlik süreçte yüzde 7 değer kazandı. Anlık olarak SHIB, 0.00001219 dolardan işlem görüyor ve piyasa değeri ise 7,184,440,020 dolar değerinde bulunuyor.

Bildiğiniz üzere kripto para piyasasında birçok yatırımcı SHIB fiyat hareketini yakından takip ediyor. Bununla beraber gelişmeleri de yakından takip eden yatırımcılar, katman-2 çözümü Shibarium’u da bekliyor. Shibarium’un temel ilkelerini açıklaması, Shiba Inu’nun yükselişine katkıda bulunmuş ve piyasa değerinin bir haftada 1,7 milyar dolar büyümesine yardımcı olmuş olabilir. Uzmanlara göre SHIB’in duyarlılığı son derece yüksek. Bu yüzden gelişmelere anlık yüksek tepkiler vermesi de beklenebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak finbold
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku