Analist Sene Sonunda İlk 3’e Girecek Altcoin Projesini Açıkladı

3.777

Altcoin Avalanche ağının toplam kilitli değeri, “Avalanche Rush” teşviklerinin açıklanmasından bu yana 24 kat büyüyerek 7,91 milyara yükseldi. AVAX ve JOE’de toplam 20 milyon dolarlık teşvik 25 Ekim’de “JOE Rush”da başladı. Crypto.com, Avalanche’ın sözleşme zinciri için destek eklemesiyle AVAX, USDC ve ETH üzerinde neredeyse anında düşük ücretli transfer hizmeti sunuyor.

Cryptofishx: altcoin AVAX 2021’in sonuna kadar ilk 3’te yer alacak

AVAX ekosistemindeki en son gelişmelerle birlikte analistler altcoin fiyatı konusunda iyimser. Trader Joe borsasının anonim kurucu ortağı @cryptofishx, altcoin’in piyasa değerine göre ilk 3 kripto para biriminden biri olacağını tahmin ediyor. Avalanche ağı, Ethereum’dan çok daha fazla ölçeklenebilirliğe sahip ve AVAX ağı TVL, son iki aydır patlama yaşıyor. Blockchain şu anda 13 TPS sunan Ethereum’a karşı saniyede 4.500 işlem (TPS) gerçekleştiriyor.  Avalanche, akıllı sözleşme projelerinin Blockchain ağında inşa edilmesi için 180 milyon dolarlık teşvik sunarak birkaç Web3 fırsatından yararlandı.

Avalanche ağı, teşvik programını 2021 Ağustos ayının ortalarında başlattı. O zamandan beri, kilitlenen toplam değer (DeFi ağ uygulamaları ve protokolleri için piyasa değerine eşdeğer) 24 kattan fazla arttı. AVAX ağı TVL, DeFi veri toplayıcı DeFiLlama’dan gelen verilere dayanarak 7,91 milyar dolara ulaştı. Ağın en büyük merkezi olmayan borsası Trader Joe, bugün erken saatlerde 20 milyon dolarlık teşvik programı olan “JOE Rush”ı başlattı. Altcoin AVAX tarafından 10 milyon dolarlık teşvik sunuluyor, ayrıca JOE programda 10 milyon dolarlık teşvik sunuyor.

Analistler, AVAX ağ etkinliğinin 2021’in sonunda patlamasını bekliyor

Önde gelen bir kripto para birimi platformu olan Crypto.com, altcoin Avalanche’ın sözleşme zincirini desteklediğini duyurdu. Bu nedenle AVAX, USDC ve ETH üzerinde düşük ücretler ve neredeyse anında transfer imkanı sunuyor. Curve Finance ve AAVE, AVAX’ın ekosistemine girdi ve bu yılın başlarında büyük likidite getirdi. 180 milyon dolarlık teşvikin %10’u ekosisteme yeni kullanıcıları çekmek için harcandı.

AVAX ekosisteminin 1. aşamasında, ekosistemdeki yeni projeleri ve likiditeyi çekme üzerinde duruluyor. 2. aşamada ise, bir geliştirici ekosistemi ve ağ üzerinde proje geliştirme konusunda çalışılıyor. AVAX ağı üzerine inşa edilen yeni projeler, gelecek yıl başlamaya hazırlanıyor. Bu ekosistem gelişmelerine dayanarak @cryptofishx, altcoin AVAX fiyatının 2021’in sonundan önce fırlamasını bekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku