Analist: Ripple’ın XRP si yakın zamanda 1 dolara ulaşamayacak

0 1

Bir yatırım analisti olan Timothy Peterson Rippleın XRPsinin 1 dolara ulaşma ihtimalinin düşük olduğunu ve 10 dolara ulaşma ihtimalinin ise bir hayal olduğunu söylüyor. Dijital varlıkların gelecekteki performansını benimseme ve kullanıcı ilgisine göre tahmin etmek için değer tahminlerini kullanan analist ağındaki kullanıcı sayısının artmadığını bu da XRPnin şu anda olduğundan daha fazla büyümeyebileceği anlamına geldiğini söyledi.

Ek olarak XRPnin Grayscalein en küçük fonlarından biri olduğunu ve bu da yatırımcıların da pek ilgilenmediği anlamına geldiğini belirtti. Ayrıca merkez bankaları fiat para birimlerini dijitalleştirmeyi düşünmeye başladıkça Peterson bunun XRP için bir tehdit oluşturduğunu çünkü dijital fiatın kolayca kullanılabileceği sınır ötesi havale için kullanıldığını söylüyor.

Peterson: “Ripple $ XRP bırakın 10 doları bir yana asla 1 dolara ulaşamayabilir. Kullanıcı sayısında bir artış yok ve dijital para bir büyük tehdit olarak görülüyor. Grayscale’in en küçük fonlarından biri bu yüzden de çok fazla yatırımcı ilgisi var gibi görünmüyor” diye twitterda yazdı.

“XRP ordusuna” darbe

XRP son birkaç yılda pek iyi bir performans göstermemiş olsa da XRP ordusu olarak bilinen en özel hayran kitlelerinden birine sahip. Bu meraklılar mevcut piyasadaki zayıf performansına rağmen XRPnin bir gün tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağına inanıyor. Peterson’un tahmini büyük bir darbe olmalı ve onları aksi yönde ikna etmek zor olsa da tahminlerinin güvenilir olduğu geçmişte kanıtlanmıştır.

Peterson daha önce Bitcoinin Ağustos ayının sonundan önce 10 bin dolara geri döneceğini tahmin etmişti. Bitcoinin fiyatı öngörülen sürenin bitimine birkaç hafta kala tahmin yapıldıktan birkaç hafta sonra 10 bin doların üzerine çıktı. Peterson ayrıca Bitcoinin bir daha asla 10 bin doların altına düşmeyeceğini tahmin etti. Bu henüz test edilmemiş olsa da mevcut piyasa ayarıyla Bitcoinin en azından kısa vadede boğalar ayılara karşı güçlü tuttuğu için yükselmek yerine yükselmeyi tercih etmesi ihtimali var.

XRP şu anda yeşil renkteki ilk on kripto para biriminden biri çünkü piyasa son birkaç gün içinde düşüş eğiliminden kurtulmaya başlıyor. Fiyatı hala kritik bir seviye olan 025 doların üzerinde duruyor ancak bu ne kadar sürecek?

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku