Analiste Göre Ripple ve Bu Altcoin Devasa Ralli İçin Hazırlanıyor! İşte Çarpıcı Tahmin

4.395

Geniş kitleler tarafından takip edilen bir kripto analisti ve trader’ı, Ripple (XRP)’ın tüm zamanların en yüksek seviyesine güçlü bir hareketi ateşlemeye hazırlandığını ifade ediyor. Analist ayrıca lider altcoin Ethereum (ETH)’a olan talebin sağlıklı göründüğünü de ekliyor.

Analist Credible, Ripple’ın 10 dolara ulaşacağını düşünüyor

Credible takma adıyla bilinen popüler kripto analisti ve trader’ı, yakın bir zamanda 249.600 Twitter takipçisine piyasa değerine göre altıncı sırada bulunan Ripple hakkında analizlerini sunuyor. Credible, XRP’nin mart ayında yaklaşık 0,30 dolardan 2021 yılının en yüksek seviyesi olan 1,96 dolara yükseldiği bu yılın başlarındaki fiyat hareketini yansıtıyor gibi göründüğünü ifade ediyor. Analist, altcoin projesi için şu senaryoyu anlatıyor:

Bu iki yapı birbirine benziyorsa, öyle oldukları içindir. Mevcut konsolidasyon dışında neredeyse ayna görüntüleri, daha büyük, daha uzun bir konsolidasyon yapısıdır.

  1. Konsolidasyon genişlemeden önce gelir.
  2. Konsolidasyon ne kadar büyükse, takip eden genişleme de o kadar büyük olur.

XRP senaryoyu takip ederse, Credible, takip eden fiyat hareketinin altıncı en büyük kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,84 dolara geri taşıyabileceğini tahmin ediyor. Credible, XRP’ın bu döngüde 10 doları geçmesini beklediğini ve mevcut değeri olan 1,12 dolardan en az yüzde 800’lük bir yukarı potansiyele işaret ettiğini ekliyor. Analist, altcoin projesi hakkında şu açıklamayı yapıyor:

10 dolar ve üzerine geçiş, genişlemenin bu sonraki ayağından gerçekleşmeyecek. Bu sonraki adım bizi yeni ATH’ye (tüm zamanların en yüksek seviyesi) yaklaştıracak/belki biraz geçecektir. Bunu takip eden daha fazla konsolidasyon/genişleme dönemi olacak. Bu döngünün 10 doların üzerinde olmasını bekliyorum. Ne kadar süreceğinden emin değilim, ideal olarak 20-30 doları buluyor.

Lider altcoin Ethereum’da da yeni ATH bekleniyor

Piyasa değerine göre dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH)’u inceleyen Credible, alıcıların önemli destek seviyelerine her ulaştığında önde gelen akıllı sözleşme platformunu almak için hızlı olduklarını ifade ediyor. Kripto analisti lider altcoin için yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine dair şu analizi yapıyor:

Arzın geri kazanımı sürdüğü için burada ETH gerçekten sağlıklı görünüyor ve önemli talep alanlarına düşüşler hızla satın alınıyor. Yeni ATH’yi pump’lamaya devam edin.

Kripto para piyasası, SEC’in bir Bitcoin ETF’sini onaylaması ile yükselişe geçiyor. Piyasadaki pek çok uzman ve analist, benzer bir ETF onayının lider altcoin Ethereum için de gerçekleşeceğini bekliyor. Öte yandan, birçok altcoin gibi Ethereum’un yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağı düşünülüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku