Popüler Analist: Polkadot ve 4 Altcoin Tarihi Rekor Seviyelere Ulaşacak!

9.180
Kripto para analisti Aaron Arnold, devasa bir ralliye hazır olduğunu düşündüğü en iyi beş altcoin projesini açıkladı.

Polkadot ve Avalanche: Güncellemeler ve yeni projeler!

Analist, 1.08 milyon YouTube abonesine listesindeki ilk altcoin projesinin Polkadot (DOT) olduğunu söylüyor. Arnold, platformun merakla beklenen parachain slot müzayedelerinin, Blockchain’in ağda başlatılmasını sağlamasıyla birlikte, DOT’un Kasım ayında toplanmaya hazır olduğunu düşünüyor. Tarder, Polkadot ekibinden, parachain müzayedelerini etkinleştirme işlemini açıklayan bir tweet paylaşıyor. Şirket, “Parachain müzayedeleri muhtemelen 4 Kasım’da başlayacak ancak 4 Kasım’da olmazsa o hafta herhangi bir günde başlayabilir. Polkadot bir sonraki seviyesine giriyor.” açıklamasını yaptı. CoinGecko’ya göre, altcoin kısa süre önce tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı ve şu anda 53.22 dolardan işlem görüyor.
Görsel: Altcoin Polkadot
 
Analistin listesindeki bir sonraki altcoin projesi Ethereum (ETH) rakibi Avalanche (AVAX). Arnold, AVAX’ın risk sermayesi yatırımcıları arasında popülaritesinin arttığını belirtiyor. Analist, “Avalance Vakfı, sermayeyi ekosistemine aktarmaya devam ediyor, bu da bu alandaki en iyi yatırımcılardan bazılarını kendi ekosistemine çektiği anlamına geliyor. Bu, altcoin için büyük ölçüde yükseliş göstergesi”  ifadesini kullandı.  Avalanche konusunda iyimser olduğunu söyleyen trader, büyük bir ralli bekliyor. Analist, Avalanche Vakfı’nın, merkeziyetsiz finans (DeFi) ve NFT platformlarının yanı sıra diğer “ortaya çıkan kullanım durumlarında” gelişmeyi teşvik edecek 220 milyon dolarlık bir yatırım fonu olan Blizzard’ı yeni başlattığını belirtiyor.

İvme kazanacak altcoin projeleri: ADA, MANA, RUNE

Arnold’un lstesindeki üçüncü altcoin projesi Cardano (ADA). Cardano akıllı sözleşme Blockchain’de, ağdaki kullanımın hızla arttığını gösteren zincir üstü verilere işaret ediyor. Analist; Cardano’da özellikle bundan dolayı yükseliş var bekleyen analist,  ”Toplam işlem sayısından, günlük işlem sayısından, günlük toplam ücretten bahsetsek de, Cardano (ADA) kullanımı artıyor. Tüm bunlar Cardano için inanılmaz derecede olumlu ve ekosisteminin bu kadar büyüdüğünü görmek güzel.” ifadesini kullandı.
Cardano Destekli Bu Altcoin Performansıyla Piyasaya Meydan Okuyor
 
Analist ayrıca  metaverse tabanlı altcoin Decentraland’ı (MANA) da listesine ekliyor ve Facebook’un metaverse geliştirmeye odaklanma duyurusunun, yatırımcıların dikkatini sektöre yönelttiğini ve bunun MANA’nın fiyatının yüzde 300’den fazla patlamasına yardımcı olmuş olabileceğini söyledi. Şu anda MANA 2.92 dolar’dan işlem görüyor. Son olarak Arnold, THORChain (RUNE)’i inceliyor. Protokolün Ethereum, Bitcoin (BTC), Binance Smart Chain (BSC) ve THORChain arasında zincirler arası takasları etkinleştirme yeteneğini vurgulayarak DeFi’ye daha fazla birlikte çalışabilirlik getiriyor. An itibarıyla, RUNE, 16.40 dolar’dan işlem görüyor ve önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 dolara doğru tırmanıyor. Daha fazla altcoin haberi için, Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!
Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku