Analist Nicholas Merten: Bu Altcoin’lerde Yükseliş Devam Edecek!

0 120

Kripto para analisti Nicholas Merten, kripto para pazarındaki likiditenin Bitcoin’den (BTC) altcoinlere kaydığını söylüyor.

Merten, 444 bin YouTube takipçisine, BTC’de meydana gelen keskin düzeltmelerin ve yatay fiyat hareketlerinin, yatırımcıların altcoin’lere yönlenmesine neden olduğunu söyledi.

Analist’e göre, balinalardan günlük yatırımcılara kadar kripto piyasasında çoğu insan sermayelerini diğer kripto para birimlerine devrediyor, yani altcoin’lere. ”

  Merten, Ethereum’un (ETH) Nisan ayında elde ettiği kazançları sürdüreceğini tahmin ederek daha ileri bir yükseliş için hazırlandığını öne sürüyor. Ayrıca, Litecoin’in (LTC),büyük kazançlar elde etmeye hazır olduğuna dikkat çekti.

Yatırımcının izlemesi gereken altcoin listesinde bir sonraki varlık Uniswap v3’ü bu Çarşamba başlatan merkeziyetsiz borsa (DEX) Uniswap (UNI). Merten, yeni güncellemenin “tüm zamanların en yüksek seviyelerinin üzerinde bir çıkış için katalizör” sinyali verebileceğini söylüyor.

Merten ayrıca en iyi oracle projesi Chainlink’in de (LINK) yükselişe geçeceğini ifade etti. CoinGecko’ya göre, LINK son bir haftada yüzde 32,3 arttı.

Ek olarak, genel bir sektör olarak merkeziyetsiz finans’ın (DeFi) başarısından bahsetti.

Analist, gözler hala büyük hacimli coin’lerde olsa da, orta ve küçük ölçekli projelerin yakın gelecekte güçlü bir ralli ile karşı karşıya kalabileceğini belirtiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku