Analist Litecoin’de korkutucu seviyelere işaret etti

0 0

Tradingview’de Trend analisti Litecoinin mutlak bir dibe yakın olabileceğini tahmin ediyor. Analiste göre destek seviyesini kırarsa Litecoin fiyatı 41.50 dolara düşebilir. Şu anda Litecoin 5536 dolardan işlem görüyor.

Tradingview trend trendisti litecoinin mutlak bir tabana yakın olabileceği konusunda uyarılarda bulunuyor. TradingPosta 68.000den fazla takipçisi olan MagicPoopCannon LTCnin fiyatı en düşük seviyeye ulaştığında takip ettiği aynı eğilimi yine tekrarladığını ifade ediyor. Analist ayrıca eğer fiyat destek seviyesinin altına düşerse 41.50 dolara kadar Liteceoin’in düşeceğini öngörüyor.

Bu ay Litecoin fiyatı çoğunlukla 50 ile 55 dolar arasında kaldı. Yazının yazıldığı sırada kripto para birimi 55.36 dolardan el değiştiriyor. Litecoin’in şu anki fiyatı 200 haftalık MA’ın hemen altında yer alıyor. Analiste göre LTC çok büyük bir yükseliş kanalında olabilir ancak koinin fiyat oluşumunun ilk günlerinde düşük trend çizgisiyle karşı karşıya kaldığını belirtiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku