Analist İddialı: 3 Altcoin Ayı Piyasasında Ayakta Kalacak

149

Kripto para odaklı Youtube Kanalı olan Cheeky Crypto, 3 altcoin projesi hakkındaki görüşlerini takipçileriyle paylaştı. Kriptoarena.com olarak analistin listesindeki bu ayı piyasasında ayakta kalabilecek 3 altcoin projesini ve analist görüşlerini aktarıyoruz.

Düşük maliyetli ve çevre dostu

Analistin listesinde yer verdiği ilk altcoin Avalanche (AVAX). Şu anda piyasa değerine göre 13. sırada yer alıyor. Avalanche, blockchain ekosistemindeki en hızlı akıllı sözleşme platformlarından olma özelliğine sahip. Son derece hızlı, düşük maliyetli, çevre dostu, akıllı sözleşme platformu, teknolojik açıdan gelişmiş özellikleri barındırıyor.

Proje içeriğinde VC yatırımları ve fonları da barındırıyor. 8,66 milyar dolarlık Kilitli Toplam Değer (TVL)’i bulunan bir proje. Şu anda AVAX yüzde 10.67 oranında bir düşüşle 47.53 dolar seviyelerinde işlem görmeye devam ediyor. Ayrıca toplam piyasa değeri 13 milyar dolardan fazla.

Bu altcoin projesinin büyüme potansiyelinin mevcut olduğunu belirtiyor

Listede ikici sırada yer alan altcoin projesi Algorand (ALGO). Algorand, birçok uygulamayı destekleyen, kendi kendini idame ettiren, merkeziyetsiz, blockchain tabanlı bir ağdır. Analist, bu ağ sistemlerinin güvenli, ölçeklenebilir ve verimli olduğunu ayrıca, iyi bir teknolojiye, ekibe ve finansmana sahip olduğunu belirtiyor.

Analist İddialı: 3 Altcoin Ayı Piyasasında Ayakta Kalacak

Kilitli Toplam Değer (TVL)’i 187.36 milyon dolar. Son 24 saatte yüzde 2.83 düşüşle 0.64 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Cheeky Crypto, Ekosistemin büyüme potansiyele sahip olduğunu belirtiyor. Şu anda ALGO piyasa değerine göre 26. Sırada yer alıyor.

Web3’te başarı sağlayacak

Analistin listesinde yer alan 3. altcoin projesi  The Graph (GRT). Graph, DeFi ve Web3 ekosisteminde yer alan birçok uygulamaya güç sağlayan, Ethereum ve IPFS gibi ağlar için bir indeksleme protokolüdür. Analist bu projenin, özellikle Web3 ile başarılı olacağını düşünüyor.

Analist İddialı: 3 Altcoin Ayı Piyasasında Ayakta Kalacak

GRT,  son 24 saat içerisinde 6.11 düşüşle 0.27 dolar seviyelerinde işlem görmeye devam ediyor. Piyasa değerine göre 57. sırada yer almakta. 3 projenin sağlam bir şekilde ayı piyasasından geçeceğine inanıyor. Ayrıca Cheeky Crypto bunların hepsinin şahsi düşünce ve araştırmaları olduğunu ilgilenen yatırımcıların karar kılıp cüzdanlarına eklemeden önce kesinlikle sorgulamaları gerektiğini belirtiyor. Daha fazla altcoin haberi için Kriptoarena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak azcoinnews
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku