Analist Hedef Verdi: 3 Altcoin Patlamaya Hazır

314

Ünlü bir kripto para analisti ve yatırımcısı olan Altcoin Sherpa, listesindeki 3 altcoin’in kısa vadede yüzde 200’lük bir ralli başlatmasını bekliyor. Piyasalar yükselirken, Bitcoin’in yeniden 50 bin dolar seviyelerini hedeflemesiyle beraber analist, bu 3 altcoin’in mutlaka takip edilmesini öneriyor. Detaylar ise şu şekilde…

Analist: “Altcoin COMP, 290 dolar seviyelerini aşabilir”

Altcoin Sherpa, kripto varlıkları ödünç almak ve ödünç vermek için merkeziyetsiz bir finans platformu olan Compound (COMP)’un 290 dolar seviyelerini tamamen aşabileceğini düşünüyor. Geçtiğimiz yılın başlarında COMP hızlı bir şekilde 800 dolar seviyelerini aşmış ve bu seviyede ATH yapmıştı. Yazı hazırlandığı sırada ise COMP, 143 dolardan el değiştiriyor ve son 24 saatte yüzde 10 yükseliş yaşadı.

Analist, Theta Network projesinin de 6,50 dolar seviyesini aşabileceğine inanıyor. Proje, video içeriği için eşler arası bir dağıtım platformu olmasıyla beraber yerel token’ı THETA son 24 saat içerisinde yüzde 4 yükseliş yaşadı. THETA anlık olarak 3,96 dolardan alıcı buluyor. Daha önce kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere, geçtiğimiz yıl Nisan ayında 14 dolar seviyelerini aşmıştı. Analiste göre bu altcoin için 6,5 dolar seviyeleri mütevazi bir hedef olarak gözüküyor.

Analiste göre BTC, yeni lokal zirvesini bekliyor

Ayrıca analist, merkeziyetsiz bir borsa olan PancakeSwap’ın yerel token’ı CAKE için de benzer düşüncelere sahip. Analist, altcoin CAKE’in 17 dolar seviyelerini aşabileceğini düşünüyor. Merkeziyetsiz borsa PancakeSwap’ın yerel token’ı CAKE, anlık olarak 8.83 dolardan işlem görüyor.

Analist Altcoin Sherpa, yatırımcıları bu üç özel altcoin’i satın almaya teşvik etmediğini de ayrıca ekliyor. Tam aksine, bu altcoin’leri daha geniş altcoin piyasasının örnekleri olarak görüyor. Yakın gelecekte eğer güçlü bir boğa sezonu yaşanırsa %80’in üzerinde düşüş yaşayan daha fazla güçlü altcoin var ve analist bunların %300-500 arası yükseliş yapmasını olası olarak görüyor.

Analist, altcoin tahminlerinin gerçeğe dönüşmesi için Bitcoin (BTC)’in hangi seviyelerde olması gerektiğini de yanıtladı. Popüler analist, BTC için kısa vadede 50 bin dolar ile 55 bin dolar arasında yeni bir lokal zirve bekliyor ve bu yükseliş yaşanırsa, listesinde olan 3 altcoin’in hedefine ulaşacağına inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku