Popüler Analist Eylül’de Boğa Döngüsüne Girebilecek 5 Altcoin Projesini Açıkladı!

113

En iyi kripto analisti ve yatırımcısı Michaël van de Poppe, büyük bir yukarı potansiyel gösterebilecek beş “mavi çip” altcoin projesinin fiyat hareketini yakından izliyor.

Polkadot (DOT)

Yeni bir videoda Van de Poppe, 118 bin abonesine birlikte çalışabilir Blockchain Polkadot (DOT)’un ağır bir direnç alanını ortadan kaldırırsa güçlü bir ralliyi ateşleyebileceğini şu sözleriyle ifade etti:

29 doları kırdığında, burada çok ağır olacak. USDT (Tether) grafiğine baktığımızda, 29 dolarlık bu direnç, örneğin, aynı altcoin LUNA (Terra) gibi bu seviyeyi kıran ve aşmaya başlayan Solana (SOL) ile çok karşılaştırılabilir. DOT ile biriktirmek için baktığım seviyeler, burada sahip olduğumuz iki seviye. Yani 21 dolar seviyesine bakıyorum. 18 dolar civarındaki seviye ise baktığım ikinci seviye.

Cosmos (ATOM)

Ünlü yatırımcının listesindeki bir diğer kripto para ise, geliştiriciler arasında veri alışverişi yapabilen ve merkezi olmayan bir Blockchain İnterneti yaratabilen farklı Blockchain oluşturmada yardımcı olmayı amaçlayan bir platform olan Cosmos (ATOM). Van de Poppe’ye göre altcoin Cosmos, kritik desteği 16 dolarda tutmayı başarırsa, yükseliş trendini yeniden başlatabilir. Konu hakkındaki görüşlerini Van de Poppe şöyle belirtiyor:

USDT çiftine baktığımızda, izlememiz gereken birkaç seviye olduğu açık. İlki, burada 16 dolar civarında yeniden test ediliyor. Bunu tutabilirsek harika olur. İkincisi, bu herhangi bir destek sağlamıyorsa, 12 dolar civarında bakacağım. Ancak az önce yaptığımız sert düzeltme göz önüne alındığında, daha yukarıya doğru ilerlemeye başlamadan önce büyük olasılıkla böyle bir nokta alacağız.

Altcoin Tezos (XTZ)

Sırada Bitcoin’e (XTZ/BTC) karşı akıllı sözleşme platformu Tezos var. Van de Poppe’ye göre, parite daha yüksek ve daha yüksek dipler koyuyor ve 0,00011 BTC’lik direnci kırarsa %70’in üzerinde yükselerek 0,00019 BTC’ye (8,98 dolar) yükselebilir, yani 5,19 dolar değerinde. Analist konuya ilişkin şunları ekledi:

Burada Tezos’un devam ettiğini görebiliriz. Üçüncüsü için bakacağım seviye nedir? Bu, [0,0000087 BTC veya 4,11 dolar] civarında sahip olduğumuz seviyedir. Yani burada sahip olduğumuz tüm blok. Altcoin Tezos’ta bir pozisyon almak istersem bakacağım yer orası.

Synthetix (SNX)

Merkezi olmayan finans platformu altcoin Synthetix’e gelince, kripto stratejisti, kilit bir seviyenin üzerinde kalırsa Bitcoin’e (SNX/BTC) karşı değerinin iki katına çıkabileceğini tahmin ediyor ve şu görüşlerini paylaşıyor:

Ancak bir tür yan yapıya sahipsek, bu aralığın tamamı [0,00021 veya 9,91 dolar] bakmak isteyebileceğiniz yerdir ve kolayca, Bitcoin çiftinde buradan neredeyse 2x olan aralıkları hedefleyebilirsiniz.

Van de Poppe’nin SNX/BTC için hedefleri, yazı yazarken 16,99 dolar değerinde olan 0,00036 BTC ve 0,00042 BTC veya 19,83 dolar.

Altcoin Chainlink (LINK)

Son kripto para, Bitcoin çiftinde (LINK/BTC) merkezi olmayan oracle platformu altcoin Chainlink’tir. Van de Poppe’ye göre, LINK/BTC bir yükseliş trendini ateşleyemeden önce bir ayağı daha aşağı çekebilir. Konu hakkında Van de Poppe şöyle konuştu:

Bu blok [0,00045 BTC veya 21,24 dolar] ilgilenmem gereken yer. Bu bloğu kaybedersek, burada hala test edilmemiş olan 0,00041 BTC (19,36 dolar) civarında olan bir tane daha var. Bu iki aralık, bu noktada uzun süre araştıracağım yer.

Van de Poppe, LINK/BTC çiftinin 0,00041 BTC’ye dokunması ve 0,00045’i destek olarak geri alması durumunda dibe vurabileceğine inandığını da ekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku