Analist: Ethereum ve bu dört altcoin aralık ayında patlayacak

0 1

Kripto piyasası geçen haftanın sonuna doğru kaybettiği ivmeyi yeniden yakalamak isterken yatırımcılar kar fırsatlarının peşinde koşuyor. Bir kripto etkileyicisi ve analisti olan Lark Davis 2020 sonuna yaklaşırken yatırımcıların izlemesi için bazı en iyi dijital varlıkları açıkladı. Geçen hafta sonu yayınlanan bir YouTube videosunda Davis Aralık ayında yatırımcıların dikkate alması gereken bazı çekici dijital varlıkların altını çizdi.

Davis popüler dijital varlıklar XRP ve Ethereum ile başladı. ETH 2.0ın Ethereum ve bir bütün olarak kripto ekosistemi için bir oyun değiştirici olabileceğine inanıyor. Davis ayrıca XRPye ve Aralık ayındaki Spark token airdropunun fiyatı üzerindeki etkisine de değindi. Bu büyük kripto para birimlerinin yanı sıra analist ayrıca sessiz hareketler yapan üç yeni gelencoin hakkında da konuştu.

Aave v2 hype AAVEyi güçlendirecek

Davis’in listesinde ilk sırada merkezi olmayan finans (DeFi) tokeni Aave var. Bu şu anda DeFi Pulseda Maker ve Compoundun arkasında üçüncü sırada yer alan borç verme protokolüdür. Bununla birlikte Davisin belirttiği gibi proje ana ağa geçtiğinde bir kullanıcı akışını çekebilecek testnet üzerinde v2yi başlattı.

Davis ayrıca Aave v2nin sağlayacağı bazı faydaların altını çizdi. Bunlar arasında optimize edilmiş işlemler protokolle etkileşim için gereken daha az sayıda işlem azaltılmış işlem ücretleri depozitolar için sabit oranlar ve daha fazlası bulunur.

Davis Aavenin gelecekteki gelişmelerle bazı kazançlı piyasalara kilitlenebileceğine ve kullanıcılara çılgın kazançlar sağlayabileceğine inanıyor.

AXS ve büyüyen blockchain oyun alanı

Davisin sıralamasında ikinci sırada Axie blockchain tabanlı oyuna güç veren değiştirilebilir olmayan bir token olan Axie Infinity (AXS) bulunuyor. Axie oyunu NFT ve blok zinciri oyunlarını birleştiriyor – iki yeni blok zinciri alanı. Axie Infinity onu güçlendirirken benimsemede bir artış tokenın değerinin de arttığını görecektir.

Davis oyunun aynı zamanda oyun geliştiricisi Ubisoft teknoloji devi Samsung HTC Binance ve MakerDAO gibi bazı büyük destekçilere sahip olduğunu da sözlerine ekledi. Analist ayrıca Axie Infinitynin benimsenmenin ilk günlerde olduğunu vurguladı. Fiyatı nispeten düşük bu da yatırımcıların harekete geçip hodl yapabileceği anlamına geliyor. Axie Infinity şu anda 044 dolardan işlem görüyor.

Polkadot ve Parachain birleşmesi KSMyi çekici kılıyor

Davisin üçüncü seçimi Kusama: en iyi blok zinciri birlikte çalışabilirlik protokolü Polkadotun deneysel bir versiyonu. Kusama Temmuz 2019da Polkadotun varlığın parachain inşa etmek ve kullanmak isteyen geliştiriciler için faydalı olacağını iddia etmesiyle piyasaya sürüldü.

Kusama ayrıca geliştiricilerin Polkadot’un çeşitli işlevlerini (stake etme ve yönetişim dahil) gerçek bir ortamda test etmesine olanak tanır. Projenin ana varlığı KSM Ağustos 2020de yaklaşık 10 $ dan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 35 $ a yükseldikten sonra bu yıl bazı önemli kazançlar gördü. KSM o zamandan beri rekoru kırdı ve şu anda 51.70 $ dan işlem görüyor.

Varlığın işlem yılına 1.5 $ dan girdiği göz önüne alındığında 2020deki performansı oldukça etkileyici. 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku