Analist: Ethereum ve Bu Altcoin Rekor Seviyelere Ulaşacak

5.804

Popüler bir kripto stratejisti ve trader, altcoin Ethereum’un epik bir ralli için hazır olduğunu ve başka bir akıllı sözleşme platformunun da bir fiyat patlaması için beklediğini tahmin ediyor.

Ethereum yeni bir yükseliş işareti gösteriyor

Kripto piyasasında Smart Contracter olarak bilinen takma adlı trader, 195.500 Twitter takipçisine, (ETH/BTC) çiftinin büyük bir yükseliş modelinden çıktıktan sonra altcoin Ethereum’un Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı bir canavar rallisine hazır olduğunu söylüyor. Konuya ilişkin düşüncelerini Smart Contracter şöyle açıklıyor:

ETH/BTC, piyasa çapında görülen düşüşler, çok aylı bir yeniden birikim döneminden çıkmak ve alternatifler için oldukça elverişli görünüyor. 0,1 BTC (4.885 dolar) ve ardından 0,14 BTC (6.839 dolar) insanların düşündüğünden daha erken gelebilir. Bunun bir ayı piyasası olduğunu düşünün.

Kaynak: Smart Contracter/Twitter
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Yazım sırasında, ETH/BTC çifti 0,086 BTC ile 4.201 dolar seviyesinde işlem görüyor. Smart Contracter da ABD doları karşısında altcoin Ethereum’un yükseliş trendinde olduğu kanaatini taşıyor. Geçen hafta sonu görülen derin kripto düzeltmesinden önce, kripto stratejisti Ethereum’un 3.600 dolara kadar düzeltme yapacağını tahmin etti. Geri çekilmenin ortadan kalkmasının ardından Smart Contracter, Ethereum’un artık yeni rekor seviyelere yükselmeye hazır olduğuna inanıyor. Bu hususta ünlü trader şöyle değerlendirmede bulunuyor:

Kapitülasyonu 3.600-3.800 dolar arasında uzattı. Artık yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine geçebileceğimizi düşünüyorum.

Altcoin Ethereum’un rakibi fiyat patlamasına hazır

Yatırımcının listesindeki bir diğer altcoin projesi ise akıllı sözleşme platformu ve Ethereum rakibi Avalanche (AVAX). Smart Contracter’a göre, AVAX şimdi her iki çiftte de kilit talep alanlarını başarıyla yeniden test ettikten sonra ABD doları ve Bitcoin (AVAX/BTC) karşısında tüm zamanların yeni en yüksek seviyelerine doğru yükselmeye hazırlanıyor. Smart Contracter AVAX ile ilgili olarak şu şekilde eklemede bulunuyor:

Sert düşüş piyasayı etkiliyor ancak bu aşamada bir miktar AVAX topladı. Böyle bir sert düşüşten sonra tetiği çekmek çok zor ama yapılması gerekiyor.

Kaynak: Smart Contracter/Twitter
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter’ın grafiklere göre, altcoin AVAX bu ay 160 dolara kadar yükselebilir ve aynı zaman diliminde Bitcoin çiftinde 0,0025 BTC’nin (122,13 dolar) üzerine çıkabilir. Kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku