Analist: Ethereum Rakibi Altcoin Rekor Seviyelere Ulaşabilir!

1.883
Yaygın olarak takip edilen bir kripto para analisti, Ethereum (ETH) rakibi altcoin projesi Algorand’ın (ALGO) tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkabileceğini iddia etti.

 

Kurumsal yatırımcılara odaklanma stratejisi başarılı olursa, Algorand (ALGO) yeni ATH’sine ulaşabilir

Yeni bir videoda, popüler YouTube kripto kanalı Coin Bureau, 2.04 milyon abonesine akıllı sözleşme platformu Algorand’ın şu anda piyasadaki ALGO arzının katlanarak büyümesi de dahil olmak üzere bir dizi temel zorlukla karşı karşıya olduğunu söylüyor. Ancak, analiste göre ALGO’nun temel bir özelliği fiyatta yeni bir zirve getirebilir.  Analist, “Zorluklardan ilki, Algorand’ın kullanıcı sayısındaki bariz eksikliği. Son zamanlarda ele aldığım hemen hemen her akıllı sözleşme tabanlı altcoin, yalnızca son birkaç ayda kullanıcı tabanında büyüme gördü, ancak bu büyüme Algorand’da o kadar belirgin değil. Bunun, DApp’leri [merkezi olmayan uygulamalar] ile etkileşime giren Algorand cüzdanlarının, metamask gibi diğer tarayıcı uzantılı cüzdanlar kadar tanıdık veya kullanıcı dostu olmadığı gerçeğine dayandırılabileceğini düşünüyorum.” ifadesini kullandı.

Analist, ”Ayrıca, bu etken ALGO’nun fiyatının sürekli olarak düşük performans göstermesine yardımcı olmuyor ve bu da ikinci zorlukla bağlantılı. Algorand’ın tokenomikleri hala o kadar müthiş değil. ALGO’nun fiyat hareketine hiç yardımcı olmadı. Arz, piyasayı etkilemeye devam ediyor. Aslında, Algorand Vakfı’nın eski CEO’su Sean Lee, Ocak ayındaki bir sunumda, ALGO’nun arzının yalnızca 2021’de 1,4 milyardan 6,3 milyarın üzerine çıktığı gerçeğini aıkladı.” açıklamasını yaptı.

 

ALGO, kurumsal yatırımcılara odaklı bir altcoin projesi

 Analist ALGO için yeterli talep olmadığı için sorunların daha da kötüleştiğini söylüyor. Uzman,  “ALGO’ya fazla talep olmamasının ana nedeni, Algorand’ın dikkatini perakende kullanıcılar ve yatırımcılar yerine kurumlara ve kurumsal yatırımcılara hitap etmeye odaklamış olmasıdır.” ifadelerini kullandı.

Bu sorunlara rağmen kripto analisti, akıllı sözleşme platformunun kurumsal yatırımcılara odaklanma stratejisi başarılı olursa yeni rekorlar kırabileceğini söylüyor. Analist, “Algorand’ın üzerinde çalışması gereken birkaç konu var, ancak kurumsal benimsemeye odaklanması sonuç verirse, ALGO’nun önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerini aşması için ihtiyaç duyduğu talebi yaratabilir.” açıklamasını yaptı.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku