Analist Ethereum Rakibi 2 Altcoin İçin Yükseliş Bekliyor

358

Geniş kitleler tarafından takip edilen ve popüler bir kripto para analisti ve trader’ı olan Cantering Clark, iki Ethereum rakibi altcoin projesinin, kripto para piyasaları daha fazla yaşam belirtisi gösterdiği için rallilere hazır göründüğünü söylüyor. Analist, iki önemli Ethereum rakibi olan Fantom (FTM) ve Harmony (ONE)’nin yükselişe geçeceğini düşünüyor.

Analiste göre Ethereum rakibi bu altcoin direnç seviyesini zorluyor

Cantering Clark olarak bilinen deneyimli kripto trader’ı ve analist, geçtiğimiz günlerde 114 bin Twitter takipçisine Ethereum rakibi olan iki önemli altcoin’in yakında bir ralli gerçekleştirebileceğini söylüyor. Analiste göre bu altcoin projelerinden biri olan Fantom’un, Bitcoin karşısında (FTM/BTC) 0,000045 (2,00 dolar) civarında bir direnç seviyesinden geçtiğini ifade ediyor. Popüler trader ayrıca Fantom’un başka bir desteğe hazır göründüğünü belirtiyor. Cantering Clark’ın konuya ilişkin açıklamaları ise şu şekilde:

FTM, BTC’ye karşı hareket ediyor ve direnişi zorluyor. Çeviriciler oyuna geri dönmekten keyif alıyor mu? Gönderecek gibi görünüyor.

Piyasa değerine göre 31. sırada yer alan Ethereum rakibi Fantom (FTM), son bir haftada yüzde 31,02 gibi büyük bir fiyat artışı kaydediyor. Öte yandan kripto para birimi yazım sırasında son 24 saat içinde yüzde 8,21 oranında düşüş kaydederek 1,85 dolardan işlem görüyor. Bunlara ek olarak Cantering Clark’a göre, FTM’nin fiyat hareketini yansıtan başka bir altcoin olabilir.

Analist Harmony’de yükselişte olma sebeplerini açıklıyor

Cantering Clark’a göre uygun maliyetli merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) oluşturmak için bir Katman-2 protokolü olan Harmony (ONE) de yakın zamanda bir ralli gerçekleştirebilir. Analist, Harmony’nin, bir diğer Ethereum rakibi altcoin olan FTM’nin en son sıçramasını takip edebileceğini söylüyor. İki USDT grafiğini karşılaştıran kripto analisti konuya ilişkin olarak şu analizleri yapıyor:

ONE grafiği, yüzde 10’luk patlamadan hemen önce FTM’ye benziyor. Bunu da gönder.

Piyasa değerine göre 53. sırada yer alan ONE son bir haftada yüzde 26,56 oranında artış kaydetmesine rağmen son 24 saatte yüzde 8,53 oranında düşüşle 0,1526 dolardan işlem görüyor. Cantering Clark, Harmony ağına güç veren token ONE’ın, yükseliş eğilimindeki bir altcoin projesinin sahip olabileceği tüm özelliklere sahip olduğunu düşünüyor. Kriptoarena.com olarak analizlerini yakından takip ettiğimiz Cantering Clark Harmony’e ilişkin olarak şu ifadeleri kullanıyor:

ONE trendi şu anda çıkış öncesi beklediğiniz şeyle uyum içinde; Direnç altında konsolidasyon, ilişkili çiftler önde, holding hacim ağırlıklı ortalama fiyatı ve dengeli ve yüksek testleri destekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku