Analist: Düzenleme olduğunda XRP, tüm ‘altcoinler i yok edecek

0 1

Ripple gibi kripto para şirketleri uzun süredir düzenlemeler üzerinde çalışıyor. XRP kripto para biriminin tek en büyük sahibi olan San Francisco merkezli şirket dijital varlıklar için kapsamlı bir düzenleyici çerçeve oluşturmak amacıyla ciddi çaba sarf etti. Firmaya göre düzenlemeler kripto piyasasını artıracak ve yeni müşteriler getirecek.

Bir piyasa uzmanı sıkıntılara uğraşan XRPnin düzenlemeden büyük ölçüde fayda sağladığını belirtti.

Yasal Uyumluluk XRPnin Diğer Altcoinleri Yok Etmesine Nasıl Yardımcı Olacak?

Kripto düzenlemelerinde bir sarsıntı çağrısı söz konusu olduğunda Ripple ön plandadır. CryptoWhale adını kullanan bir analist bir dizi tweette XRPnin aslında kripto para birimi alanında düzenlemeleri zorlayan tek proje olduğuna dikkat çekti.

CryptoWhale ayrıca kripto dostu düzenlemeler uygulamaya konduğunda XRPnin piyasadaki “hemen hemen tüm diğer altcoinleri tamamen yok edeceğini” belirtti. Sonuç olarak dördüncü en büyük kripto para birimine olan talep fırlayacak.

Analist bu konuyla ilgili olarak “Pek çok kişi XRPyi fazla merkezileştirilmiş olmakla eleştiriyor ancak bu şeffaflık hükümetlerin sevdiği şey. Diğer projeler hızlı bir şekilde yeni yatırımcıların dolandırıcılıktan çıkmasını sağlamaya odaklanırken Ripple uyumu sağlamak için devlet kurumlarıyla sessizce çalışıyor” dedi…

2013 yılından beri XRP kripto para birimine dahil olan CryptoWhale kripto piyasası düzeltmesi bittikten sonra etkinliğini artırmayı planlıyor. XRPnin bu kadar uzun süre ilk 3-5 pozisyonda kalmayı başarmasının iyi bir nedeni olduğuna inanıyor.

Bununla birlikte bir Twitter kullanıcısı XinFin (XDC) ve Quant (QNT) ye atıfta bulunarak XRPnin kripto düzenlemeleri ve rehberliği için oyununu hızlandıran tek proje olmadığını öne sürdü. Ancak CryptoWhalee göre bunlar sadece “havalı bir web sitesi ve sahte vaatler” dışında sunacak fazla bir şeyi olmayan ERC-20 tokenları.

Bu arada XRPnin kayıtsız bir güvenlik olup olmadığına dair endişeler etrafta dolaşırken Ripple XRPyi kayıtsız bir menkul kıymet olarak sattığını ve firmanın karını maksimize etmek için XRP fiyatlarını manipüle ettiğini iddia eden birden fazla kişi tarafından dava ediliyor.

XRPnin uzun zamandır beklenen kripto düzenlemeleri nihayet burada olduğunda diğer altcoinleri yok edip etmediğini hep beraber göreceğiz.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku