Usta Analist: Bu Kripto Para Biriminin Piyasa Değeri 10 Kat Artacak

79

Popüler kripto trader’ı ve analisti Crypto Capital Venture, YouTube kanalında Cardano (ADA) ve onun kripto para alanındaki geleceğine dair görüşlerini paylaşıyor.

Ünlü trader, önde gelen kripto para birimi ADA’nın yakında piyasaya hâkim olacağını düşünüyor

YouTube kanalında analizlerini paylaşan Crypto Capital Venture, Cardano (ADA)’nun yakında sağlam bir vizyon ile üstün bir performans göstereceğini ve inanılmaz sonuçlar üreteceğini söylüyor. Bu vizyonun halihazırda uygulandığını ve yakında ADA’nın kripto para piyasasında hâkim olacağını da ekliyor.

Crypto Capital Venture videoda, bu kripto para biriminin toplam arzının şu sıralar yüzde 71’inin stake edildiğini vurguluyor. Bu, özellikle, 31 milyar dolardan fazla ADA tokenine karşılık geliyor. Üstelik stake edilen adreslerin toplam sayısı yüzde 11 arttı. Böylece analist, Cardano ağının hızla büyüdüğünü söylüyor. Ek olarak, çoğu trader’ın kazanmak için geldiğini söylüyor. Bununla birlikte, Cardano topluluğunun, ağın parçası olmak için eğlenceli bir proje olduğunu kabul ediyor.

Analiste göre lider kripto para Ethereum’a kıyasla Cardano 10x olacak

Analist söz konusu YouTube videosunda bundan sonra kripto para biriminde ne olabileceğini, Cardano’nun mu yoksa Ethereum’un mu 10 katına çıkacağını tartışıyor. Crypto Capital Venture’a göre, ADA’nın 10 kat ila 500 milyar dolarlık bir piyasa değeri yaratmasının daha gerçekçi görünüyor. Bunun, piyasa değerinde 10 kat ila neredeyse 3 trilyon dolarlık bir ETH’den daha olası olduğuna inanıyor. Crypto Capital Venture ayrıca, Ethereum ağının ‘birçok yönden bozuk’ olduğuna inandığını ifade ediyor. Buna karşılık, Cardano ekosistemi oyunu sürekli olarak değiştiriyor. Örneğin, ADA’nın paten mekanizması büyük bir etki yarattı.

Analist, ADA’yı merkezi olmayan, stressiz bir altcoin olarak tanımlıyor. Dahası, yeni yükseltmelerin platforma akıllı sözleşmeler getireceğini de ekliyor. Bu, ADA’nın başarısının giderek artmasını destekleyecek. Analist son olarak, ADA’nın mevcut boğa piyasasında nerede durduğunu inceliyor. Grafiklerdeki bir yükselişe işaret ediyor. Ethereum’un önceki boğa koşusuna kıyasla Cardano, ETH’nin eski modellerini taklit ediyor. Bu nedenle analist, tarihi verilere dayanarak, ADA’nın yükselmesinin muhtemel olduğunu ifade ediyor.  Crypto Capital Venture konuyla ilgili nihai görüşü ise Cardano’nun hâkim kripto para birimi olacağı yönünde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coinquora.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku