Analist Michael van de Poppe: Bu Altcoin’ler Hızla Yoluna Devam Edecek!

0 238

Popüler analist ve tarder Michaël van de Poppe, dikkatini çeken bir dizi altcoin’i açıklarken, piyasada meydana gelen düzeltmeyi de değerlendirdi. Tesla’nın, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’i çevresel faktörlerden ötürü ödeme aracı olarak askıya alması sonrası, piyasa çökmüş olsa da, Van de Poppe 288 bin takipçisine endişelenmemelerini söyledi.

Sağlıklı ve beklenen bir düzeltme

Analist piyasada yaşanan düzleltme ile ilgili olarak şunları ekledi:

 Altcoinlerin gücünü görmek harika. Evet, Bitcoin ve Elon Musk ile ilgili bazı kötü haberler var, ancak esasen pek bir şey değişmedi. Piyasalar hala yükselişte.

Analist, yatırımcılara Bitcoin’in 50 bin dolar’ın altına düşmesinin, Van de Poppe’nin Musk’ın son tweetleri olmasa bile gerçekleşmesini tahmin ettiği “normal sağlıklı bir düzeltme” olduğunu söyledi

Analist bu altcoinleri yakından takip ediyor

Van de Poppe, altcoin piyasasının iyi durumda olduğunu ve birçok varlığın özellikle Bitcoin’e karşı güçlü göründüğünü belirtiyor. Analist, heyecan verici ekosistemler inşa ettiğini söylediği dört altcoin’i yakından takip ettiğini söyledi.

Listedeki ilk altcoin, piyasadaki çöküşün ortasında iyi performans gösteren Ethereum rakibi Cardano (ADA). Altcoin, gün içinde yüzde 15 artarken, piyasanın geri kalanı  yaklaşık yüzde 8 düştü. Van de Poppe, ayrıca, ekosistemdki ilk varlık olan Avalaunch’ı (XAVA) piyasaya süren deflasyonist Blockchain Avalanche (AVAX) konusunda da oldukça uyumlu.

Analist Van de Poppe’nin düzeltmenin ortasında, Poltatok (DOT)’un Bitcoin’e karşı güçlü göründüğünü ve altcoin’in ilerleyen günlerde de yükselişine devam edeceğini söyledi ve şunları ekledi:

Bazı altcoinler iyi gidiyor ve bence yükselişe devam edecekler. Bunlardan biri DOT. DOT, altcoinlerde gücümüz olduğunu gösteriyor… Ethereum da güç gösteriyor.

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku