Analist: Bu Altcoin Rekor Seviyelere Ulaşacak

894

Kripto para analisti Lark Davis, çıkış yılının ardından Katman-2 Ethereum (ETH) çözümü altcoin projesinden, çok  daha büyük kazançlar bekliyor.

Polygon ekosistemi devasa oranda büyümeye devam ediyor

Lark Davis, 479 bin YouTube abonesine, multi-chain (çok zincirli) ölçekleme çözümü altcoin Polygon (MATIC)’un “Ethereum için önde gelen side-chain (yan zincir)” olarak çok şey yapacağını ve Polygon’un son büyümesinden çok etkilendiğini söyledi.Davis ayrıca, altcoin Polygon’un düşük ücret yapısının, takas edilemez token (NFT) arenasında Ethereum’dan pazar payı aldığını şöyle ifade ediyor:

Daha önce Ethereum üzerinde bir NFT satın almayı denediyseniz, bunun acı verici bir süreç olabileceğini bilirsiniz. Altcoin Ethereum’da bir NFT düşüşü talep etmeye çalıştıysanız, bunun çok pahalı bir süreç olduğunu bilirsiniz.

Polygon’un satılan NFT sayısında gerçekten artış olduğunu görüyoruz. 50 bin Polygon tabanlı NFT’nin satıldığı Temmuz ayından, şu ana kadar… Aralık ayında OpenSea’de Polygon’da 1,99 milyon NFT sattığımızı söyleyebiliriz.
Bu, Polygon ekosistemi için kesinlikle çok büyük, devasa bir büyüme.

Davis’e göre patlama yaşayan altcoin MATIC için yüzde 370’e varan ralli kaçınılmaz

Trader ayrıca diğer Blockchain tabanlı projelerin Polygon ağına geçtiğini de belirterek şu değerlendirmede bulunuyor:

Geçen yıl şunları gördük: En büyük DeFi (merkeziyetsiz finans) protokollerinden biri olan Aave, en büyük NFT pazarı olan OpeaSea ve en büyük meta veri merkezlerinden biri olan Sandbox.
Tüm bunlar, harika bir kullanıcı deneyimi olduğu için altcoin Polygon’a geliyor.

Ünlü kripto analisti Davis, MATIC analizini Polygon için cesur bir fiyat tahmini ile tamamlıyor:

10 dolarlık altcoin MATIC’in kaçınılmaz olduğuna inanıyorum. Bence gelecek. Şanlı olacak…
Ağ istatistiklerine baktığımda, ciddi bir şekilde yükselen bir ağ görüyorum. Kullanıcılar birikiyor. Para birikiyor. Geliştiriciler birikiyor. Token’lar yakılacak.
10 dolar geliyor. Tahminim, altcoin  MATIC’in yıl sonuna kadar ilk 10’da yer alacağı yönünde.

Piyasa değerine göre 14. en büyük altcoin projesi 2021’de destansı bir koşuya çıktı ve 26 Aralık’ta 0,03 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi 2,92 dolara yükseldi ve yılı 2,50 doların üzerinde tamamladı. Polygon son 24 saat içinde yüzde 9,9 oranında yükselerek, şu anda 2,24 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kriptoarena.com olarak hazırladığımız diğer kripto para makalelerine de göz atmayı unutmayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku