Bu Kritik Gelişme Solana Fiyatına İvme Kazandırabilir

87

Kripto para piyasasında yaşanan keskin düşüşlerden sonra altcoin Solana (SOL) fiyatı büyük bir toparlanma yolunda ilerliyor. FTX borsasının kurucusu Sam Bankman-Fried, Solana’da Twitter’ı yeniden oluşturma vizyonuna sahip ve yatırımcılar arasında yükseliş beklentisini körüklüyor. Analistler, altcoin Solana fiyatının yükseliş potansiyeline sahip olduğuna inanıyor ve Ethereum (ETH) rakibi altcoin için bir ralli öngörüyor. Bu çerçevede Solana fiyatı, Sam Bankman-Fried’in altcoin vizyonuyla yeniden yükselişe geçebilir. Analistler, Solana’da bir yükseliş potansiyeli görüyorlar ve altcoin projesinin bir ralli için hazır olduğunu düşünüyorlar.

Solana fiyatı yakında yükseliş trendine girebilir

Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter’ı hızlı bir şekilde ele geçirmesi kripto para topluluğunda birçok kişinin başını döndürdü. Cardano (ADA)’nun kurucusu Charles Hoskinson’dan FTX borsasının kurucusu Sam Bankman-Fried’e kadar, kripto piyasasındaki liderler ve etkileyiciler, Twitter’ın yerini alacak veya onu yükseltmek için merkeziyetsiz bir sosyal medya platformunun geliştirilmesini öneriyorlar.

Sam Bankman-Fried bu fikri önerdi ve Twitter’ın Solana Blockchain’de çalışma olanaklarını detaylı bir şekilde paylaştı. Bankman-Fried, yayınladığı bir dizi tweet ile takipçilerine merkeziyetsiz bir Twitter olasılığını açıklamaya çalıştı. Konuya ilişkin olarak Bankman-Fried’in şu sözleri kaydedildi:

Tweetler zincir üstünde çalışır, şifrelidir, gönderen, onlara kimin erişebileceğini seçer (yani, kimin olduğuna ilişkin şifresi çözülebilir). Bir anlamda bu, DM’leri ve tweet’leri birleştiriyor – DM’ler yalnızca ‘yalnızca Jill’ gizlilik ayarına sahip tweet’lerdir.

SOL fiyatı, Sam Bankman-Fried’in SOL vizyonuyla 122 dolarlık hedefi görebilir

Twitter’ın gelir üretimi, kullanıcılardan platformdaki reklamların yanı sıra gönderdikleri her tweet için ücretlendirilerek yenilenebilir. Kullanıcılar kendi Twitter arayüzlerini oluşturabilir ve bundan para kazanabilir.

Taraftarlar, Twitter’ın Solana’da başlatılmasının SOL’un benimsenmesini ve değerini artırabileceğine inanıyor. Analistler, Solana fiyat trendini değerlendirdi ve altcoin projesinde bir ralli öngördü. @AltcoinSherpa takma adlı kripto analisti, Solana fiyatının daha yüksek bir dip oluşturmadan önce 110-115 dolara ulaşabileceğine inanıyor. Fiyat bu seviyeyi aşarsa, analist bunu yükseliş trendi olarak değerlendiriyor ve şu anda SOL’ün daha yüksek seviyesini geri almasını bekliyor. Kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku