Analist Bitcoin ve 3 Altcoin İçin Yol Haritasını Açıkladı!

743

Kripto para analisti Justin Bennett, önümüzdeki süreçte, Bitcoin (BTC) ve üç altcoin projesi için tahminlerini açıkladı. Kriptoarena.com olarak analistin görüşlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Bu senaryo gerçekleşirse, Bitcoin en az yüzde 35 artacak

Analist Bennett açıklamalarına, altcoin projeleri ile ilgili tahminlerinden önce, Bitcoin hakkındaki görüşlerini belirterek başladı. Analist, BTC’nin yükselmeye devam etmesi halinde karşılaşacağı ilk direnç seviyesinin 45.600 dolar olduğunu belirtti. Bennett’e göre, 45.600 dolarlık direnç seviyesi bir destek alanı haline gelirse, Bitcoin 50 bin doların üzerine çıkabilir. BTC hakkındaki olumlu görüşlerini devam ettiren analist,  fiyatın 40 bin ila 42 bin dolar arasındaki alanın üzerinde kaldığı sürece Bitcoin konusunda iyimser olduğunu da sözlerine ekledi. Analist, 50 bin doların üzerinde bir yükseliş senaryosu gerçekleşirse, BTC fiyatının şuanki seviyelerinden yüzde 35’in üzerinde artabileceğini de söyledi ve şunları ekledi: 

Bitcoin’in 45.600 doların üzerine çıktığını görür ve burada 53 bin dolar, hatta 50 bin doları test edersek,  bu yükseliş 60 bin doların üzerine çıkabileceğimizi gösteren bir grafik oluşturur.

Tahminlerine lider altcoin Ethereum (ETH) ile devam eden Bennet,   ETH için mevcut direnç seviyesinin 3.170 dolar civarında, bir sonrakinin ise 3.600 dolar civarında olduğunu söyledi. Analiste göre, yükseliş eğilimini onaylamak için Ethereum’un haftalık grafikte 4 bin dolar seviyelerinin üzerinde kapanması gerekecek. 

 Bu altcoin projelerinin, direnç seviyelerini aşması gerekiyor

Analistin bir sonraki tahminde bulunduğu altcoin ise Crypto.com (CRO). Bennett, CRO’nun kısa vadede yükselişe geçmesi için öncelikle günlük grafikte 0,50 dolar direnç seviyesinin üzerine çıkması gerektiğini söyledi ve şunları ekledi: 

CRO 0,50 doların üzerine çıkarsa, 0,50 ila 0,53 ABD dolar seviyelerinin üzerindeki bir sonraki direnç seviyesi 0,65 dolar olacaktır. Piyasanın tekrar 0,65 dolara yükselmesi için 0,50 ila 0,53 dolar seviyelerinin üzerine çıkması gerekiyor. Eğer bu seviyelerden daha düşük bir seviye görürsek, 0,40 dolarlık desteğe dikkat etmemiz gerekir. 

Analistin son olarak incelediği altcoin VeChain (VET) . Bennett, VET’nin 0.12 dolara yükselebileceğini söyledi ancak 0.065 doların altına inmesi ise, düşüş eğiliminin başlangıcı anlamına gelebileceğini de belirtti. Analist sözlerine şöyle devam etti: 

VET’in hala bu alanın hemen üzerine, 0.088 dolar civarında çıkması gerekiyor. Şimdi, bunun üzerinde kapanırsa, burada 0.10 dolara doğru bir hareket görme şansımız var, bu bir sonraki kilit seviye olacak. 0,06 ila 0,065dolar seviyelerindeki günlük ve haftalık kapanış ise, durumu kötüleştirebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku