Analist: 5 Altcoin Nisan Ayına Damgasını Vuracak

243

Son birkaç gündür tüm kripto para piyasası yeşil görünüyor. Ancak trader’lar hala hangi altcoin projelerini tutacaklarını ve hangilerini portföylerinden çıkaracaklarını merak ediyor. Bu konuya odaklanan bir Youtube kanalı olan Cheeky Crypto’nun sunucusu Chris, Nisan 2022’de satın alınacak en iyi 5 altcoin projesini vurguladı. Kriptoarena.com olarak konuyu bu makalemizde sizin için derledik.

Avalanche (AVAX)

Listede adı geçen ilk altcoin Avalanche (AVAX). Avalanche, dApp’ler ve özel Blockchain ağları için bir platform olarak işlev gören bir katman 1 Blockchain’dir. Akıllı sözleşmeler için en popüler Blockchain olarak Ethereum (ETH)’u yerinden etmeyi amaçlayan Ethereum’un rakiplerinden biridir. Ölçeklenebilirlikten ödün vermeden saniyede 6.500 işleme kadar daha yüksek işlem çıktısına sahip olarak bunu yapmayı hedefliyor. Bu harika bir proje ve bir sonraki geri çekilmede doğru fiyattan alabilirsiniz. Düşük maliyetli çevre dostudur. Bu nedenle, geliştiricilerin dApp’ler oluşturması için harika bir yer ve bu ekosistemin şu anda bulunduğu yerden daha da genişlemesi bekleniyor. Kilitlenen toplam değer, son 24 saatte yüzde 3,9 artarak 10,3 milyar oldu. AVAX, hakimiyetin yüzde 29,02’sini elinde tutuyor. Bu devasa bir protokol. Büyüyor ve bu yüzden, Nisan ayında satın alınacak ilk potansiyel altcoin.

Altcoin Cardano (ADA)

İkinci altcoin projesi Cardano (ADA)’dur. Cardano, hedefinin “değişim oluşturanlar, yenilikçiler ve vizyonerlerin” olumlu küresel değişim getirmesine izin vermek olduğunu söyleyen bir hisse kanıtı Blockchain platformudur. Bu, pek çok projenin dahil edilmesi için bir katalizör olabilir ve Cardano dünya çapında harika şeyler yapabilir. Bu özel protokolde dApp’ler oluşturabilirsiniz. Bu, potansiyel olarak DeFi sektörünün yanı sıra AI sektöründe de lider olabilir. Sadece Cardano’da uygulanacak ölçeklendirme çözümünü bekliyorlar. Yani bu harika bir proje. TVL’si son 24 saatte yüzde 7,87 artarak 333,13 milyon dolara ulaştı. Minswap yüzde 65,83 ile baskın durumda bulunuyor.

VeChain (VET)

Listede bahsedilecek bir sonraki altcoin ise VeChain (VET). VeChain, çok yönlü, kurumsal düzeyde bir katman 1 akıllı sözleşme platformudur. VeChain’de bazı potansiyel fırsatlar olabilir. Bu, yakın zamanda VUSD’sini piyasaya süren harika bir Blockchain’dir. DApps’in önümüzdeki haftalarda ve aylarda bu konuda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Birelsel yatırıma daha fazla odaklanılıyor ve bu, toplam değeri kilitlendiğinde gerçekten çok iyi olabilir, şu anda yüzde 12,98 artışla 21,82 milyon dolar gibi küçük bir rakamda.

Gala Games (GALA)

Chris’in videosunda bahsettiği bir sonraki isim Gala Oyunları (GALA). Gala Games, oyunculara oyunlarının kontrolünü geri vererek oyun endüstrisini farklı bir yöne çekmeyi hedefliyor. Gala Games’in misyonu, “gerçekten oynamak isteyeceğiniz Blockchain oyunları” yapmaktır. Proje, oyuncuların oyun içi varlıklara yüzlerce dolar harcayabilecekleri ve oyunu oynamak için harcanan ve bir düğmeye tıklayarak onlardan alınabilecek sayısız saatler harcayabilecekleri gerçeğini değiştirmek istiyor. Snoop Dogg’la ilgili bazı ilginç şeyler oluyor. Bu nedenle GALA, Nisan ayında satın alınan dördüncü altcoin oldu.

Altcoin Harmony (ONE)

Listede adı geçen son isim Harmony (ONE). Harmony, merkeziyetsiz uygulamaların (DApp’ler) oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir Blockchain platformudur. Ağ, blokların saniyeler içinde oluşturulmasına izin veren rastgele durum paylaşımına odaklanarak merkeziyetsiz uygulamaların çalışma şeklini yenilemeyi amaçlıyor. Kilitli toplam değeri şu anda 857,31 milyon dolar, bu DeFi Kingdoms Dominance ile yüzde 4,58’lik harika bir artış, yüzde 43,99’da. Chris’e göre ekosistem büyüyor ve insanlar bunun önümüzdeki haftalarda ve aylarda nasıl devam edeceğini görmek için gerçekten heyecanlılar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Azcoinnews.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku