Analist 2022’de 5 Metaverse Altcoin İçin Ciddi Yükseliş Bekliyor

6.355

Analistlere göre 2022 yılı metaverse projelerin yılı olacak. Popüler analist Paul Barron 2022 yılının büyük artış yaşayabilecek metaverse altcoin projelerini takipçileriyle paylaştı. Önde gelen analistlerden biri olan Paul Barron’a göre 2022 yılında yükseliş yaşayacak metaverse altcoin’ler ise şunlar: Terra Virtue Kolect (TVK), Rally (RLY), Star Atlas (ATLAS), Babylons (BABI) ve PlaceWar (PLACE).

Listedeki ilk iki altcoin TVK ve RLY

Analistin listesindeki ilk metaverse altcoin olan Terra Virtua Kolect, NFT oluşturucuları ve koleksiyoncularının etkileşim ve iletişim kurması için bir pazar alanı oluşturan NFT ekosistemi olarak tanımlanabilir. Terra Virtua Kolect platformu web, PC ve mobil AR/VR ortamlarını kapsıyor. Analistin yorumlarına göre Terra Virtua Kolect (TVK)’in yaptığı ortaklıklar ve attığı adımlar ile birlikte TVK’nın fiyatında büyük bir yükseliş yaşanabilir.

2022 Yılında analist’in büyük yükseliş yaşayabileceğini düşündüğü bir diğer altcoin ise Rally (RLY). Rally, içerik oluşturucuların piyasaya kendi token’larını sürmelerine ve içerikler etrafında dijital bir ekonomi oluşturmalarına olanak tanıyan sosyal token odaklı bir protokol olarak açıklanabilir. Bu yüzden dolayı Rally, içerik oluşturucuların, kendi topluluklarını oluşturabildikleri ve bundan kazanç sağlayabildikleri bir metaverse platformu olarak piyasada bulunuyor.

ATLAS ve BABI’de analistin listesinde bulunuyor

Çok oyunculu ve online bir metaverse oyun sistemi oluşturmak isteyen Star Atlas (ATLAS), Unreal Engine 5 üzerine inşa edilen Star Atlas görüntü kalitesinin sinema kalitesinde olduğunu ifade ediyor. Daha önce kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere, ATLAS, 2620’de üç büyük grubun ortaya çıktığı, kaynaklar ve kontrol için rekabet ettiği bir fütüristik bir bilim kurgu ortamında geçiyor. Analist’in listesinde ATLAS’ın olma sebebi ise ATLAS’ın hedeflerine ulaşabilirse çok büyük işler başaracak olması olarak ifade ediliyor.

Analist takipçilerine takip edilmesi gereken bir diğer altcoin için ise Babylons (BABI)’u öneriyor. Bu platform, 50’den fazla oyun ortağı ve GameFi severlerin genç ve aktif takipçileri ile BSC’de topluluk tarafından yönetilen ilk NFT pazarı ve lider blockchain oyun varlıkları kaynağı olarak tanımlanıyor. Analistlerin açıklamaları doğrultusunda Babylons, kullanıcıların ihtiyacına göre tasarlanmış ilk NFT teklifleri (INO) ve ikincil satış hizmetleri sunuyor.

Analist Paul Barron’un önerdiği son 4 metaverse projesi ise PlaceWar (PLACE), Gods Unchained (GODS) ve Flow (FLOW). Analiste göre bu 4 metaverse projesi, 2022 yılında takip edilmesi gereken proje ve kripto para birimleri arasında yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’daFacebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku