Amerikalı Ünlü İsim Bitcoin (BTC) Kervanına Katıldı

0 36

Fortune dergisi, ünlü bir Amerikan TV yıldızı olan Anthony Alani Nicole’un Bitcoin’e (BTC) yatırım yaptığını ve ünlü ismin, lider kripto para biriminin gelecekte 150 bin ila 200 bin dolar’a ulaşmasını beklediğini bildirdi. Makale, Twitter’da Bitcoin tutkunu Anthony “Pomp’in” kardeşi Joe Pompliano tarafından paylaşıldı.

Anthony, çok çeşitli programlarda boy gösteren bir şovmen. Ünlü isim aynı zamanda bir müzik radyosu sunucusu, sinema oyuncusu, TV yapımcısı, yazarve girişimcidir.

Kısa süre önce, 24 Mart’ta Anthony’nin Winklevoss ikizlerinin sahip olduğu Gemini kripto para borsası aracılığıyla Bitcoin’e net değerinin yüzde 2-3’ünü yatırdığı haberi ortaya çıktı.

Böylece kripto para yatırımı yapan bir başka ünlü daha Bitcoin kervanına katıldı. Bundan önce rapçiler Kanye West, 50 Cent, Snoop Dog ve eski boks şampiyonu Mike Tyson da yatırım yapmıştı. Anthony şunları söyledi:

”Bitcoin’i ilk duyduğumda, rapçilerin ve sporcuların neden bu akıma dahil olduğunu anlamadım.”

Ancak Winklevoss kardeşler ünlü ismi ikna etmiş görünüyor.

Bitcoin “Yeni Altın” ve 200 Bin Dolar’a Ulaşacak

Ünlü, Fortune’a Bitcoin’in gelecekte popüler bir para birimi olacağına, BTC’nin doların tahtını sarsacağına ve ”yeni altın” olduğunu belirtti.

Anthony, gelecekte dünyanın en büyük kripto para biriminin 150 bin ila 200 bin dolara ulaşmasını ve hatta “daha yüksek seviyelere” ulaşmasını bekliyor.

”150 bin ile 200 bin dolar arasında bir fiyat bekliyorum. Bitcoin’in performansı giderek daha da hızlanacak ve bu sene rekor üstüne rekor kıracak”

Ancak, ünlü isim, Bitcoin’in son birkaç yılda yüksek volatilite gösterdiğini kabul ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku