Amerikalı Çift Bitcoin (BTC) Yüzünden Boşanıyor: “Pişman Değilim”

0 85

Bitcoin çılgınlığı yavaş yavaş çiftleri ve aşk hayatlarını da etkilemeye başladı. Bitcoin (BTC)  Amerika’da bir evliliğin bitmesine neden oldu.

Bir Reddit kullanıcısı, karısının kendisine Bitcoin 60 bin dolar seviyesindeyken, Bitcoin’lerini satmasını tavsiye ettiğini söyledi. Ancak, yatırımcı karısını dinlemedi ve bunun yerine daha fazla fiyat artış beklentisiyle daha fazla Bitcoin satın aldı.

Bununla birlikte, Bitcoin o zamandan beri 53 bin doların altına düştü. Paeking Meater isimli Reddit kullanıcısı:”Karım Bitcoin’lerimizi 60 bin dolardan satmadım diye bana boşanma davası açtı” dedi.

Karısının daha fazla Bitcoin satın aldığını fark ettikten sonra evi tert ederek, kız kardeşinin yanında kalmaya gittiğini de sözlerine ekledi.

Yatırımcı: “Karım, bugün beni dip’ten satın alırken yakaladı ve o kadar sinirlendi ki neredeyse bana vuracaktı,” dedi

Pişman Değilim

Yatırımcı karısının içgüdülerini takip etseydi ve Bitcoin 60 bin dolar’da satılsaydı, yüzde 16’lık bir kaybı önleyebilirlerdi.

Kullanıcı, kaç dolardan dip’ten satın aldığını belirtmedi. Ancak iki gün önce Bitcoin son iki haftanın en düşük seviyesi olan 52.182 dolara ‘a düştü.

Kullanıcı, karısının onu terk etmesini ve Bitcoin’in fiyatının düşüşünden üzüntü duymadığını belirtti ve şunları ekledi:

”Pişman değilim. Kripto para yatırımlarım sayemde ileride spor arabalarım ve istediğim lüks bir hayatım olacak. Bitcoin birkaç sene sonra süper rakamlara ulaşacak. Bundan eminim.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku