AMAZON COİN SÖYLENTİSİ BİTCOİN E DARBE VURDU

0 1

ABD merkezli araştırma şirketi Bonner and Partners Editörü Jeff Brown`un amazoncryptocurrency.com ve amazoncryptocurrencies.com isimli iki yeni alan adı alan Amazon`un yakın bir zamanda Bitcoin`e rakip olacak yeni kripto para birimini duyurabileceğini idda etti. Bununla beraber Bitcoin fiyatı 3500 doların altına geriledi.

Brown yayınladığı yazıda şunları vurguladı;

Bitcoinin ekim 2017de büyük dikkat çekmesinin ardından Amazon kimsenin haberi olmadan amazoncryptocurrency.com ve amazoncryptocurrencies.com alan adlarını aldı. Çoğu kişi Amazonun kendi kripto para birimineN habersiz. Amazon Coin şu an Amazon üzerinde alışveriş yaparken kullanılabilmekte. Fakat söz konusu alan adlarınına göre Amazonun tek başına kripto para birimleri piyasalarına hükmedeceğini seziyorum. Kriptolar artık ailelerinin bodrumlarından Ethereum alan çocukların alanı değil. Bu durum blockchain teknolojisinin ekonomide yer bulduğunun en büyük kanıtıdır.

Bu açıklamarın ardından Bitcoin son 24 saate yüzde 2.14lük bir düşüşle 3481 dolara geriledi. Yazım sırasında Bitcoin fiyatı 3.401 dolardan işlem görmekte. Son 24 saatte yüzde 0.49 ile yalnızca TRON artarken yüzde 6.73 ile ise en çok Bitcoin SV değer kaybetmiş durumda. Amazon haberinin yayılmasından sonra piyasa hacmi  son 24 saatte yüzde 1.8lik bir düşüşle 107 milyar 459 milyon dolara geriledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku