‘Altcoin’ler Bitcoin yatay seyirdeyken canlanıyor

0 0

Bitcoin dar bir aralıkta konsolide olduğunda veya sabit kaldığında tarihsel olarak altcoin piyasasının yükselmesine neden oluyor.

Ağustos ayının sonlarında Amsterdam Borsasında tam zamanlı bir yatırımcı olan Michael van de Poppe Bitcoinin muhtemelen 10 bin doların üzerinde konsolide olacağın tahmin ettiğini bildirdi. Uzayan bir konsolidasyon aşamasının muhtemelen altcoinlerin ivmesini artıracağını belirten Poope “Evet günlük zaman diliminde daha fazla ivme kazanmak için çok önemli seviyeye geldik. Düşüş farklılığı yalnızca bu 11 bin 500 dolarlık bölgeyi kaybedersek teyit edilir. Genel olarak altseason hala devam ediyor” dedi…

O zamandan beri altcoin piyasası güçlü bir yukarı yönlü hareket gördü. CoinMarketCap verileri Bitcoinin hakimiyetinin yüzde 58.1e düştüğünü gösteriyor ve bu da iyileşmekte olan bir altcoin piyasasına işaret ediyor.

Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ile ilgili kripto para birimleri en çok Bitcoin ve diğer büyük kripto para birimlerinden daha iyi performans gösterdi. Defipulse DeFi pazarında kilitlenen toplam değerin 8 milyar dolara ulaştığını ve birçok DeFi tokeninin toparlanmasına neden olduğunu gösteriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku