Altcoin yatırımcısı… Temmuz’da bu 8 tarihe dikkat!

0 4

Bu ay özellikle alternatif kripto para birimleri için yoğun bir ay gibi görünüyor. Birçok önemli proje her biri başka bir kilometre taşını temsil eden önemli gelişmeler yaşayacak. Bu gelişmeler kuşkusuz ilgili altcoinlerin fiyatları üzerinde önemli bir etki yapma potansiyeline sahip.

İşte temmuz ayı içerisinde dikkat edilmesi gereken tarihler:

Tron (TRX) 4.0 / 7 Temmuz

Kripto para piyasasında en tartışmalı projelerden biri olan Tron (TRX) 7 Temmuzda büyük bir güncellemeden geçecek. Geçen ay yapılan açıklamada TRON 4.0ın piyasaya sürülmesinin tarih için önemli bir dönüm noktası olacağı belirtiliyor. Blockchain Sanal makine tarafından desteklenen ilk akıllı sözleşme gizlilik protokolünün TRON 4.0 ile kullanıma sunulacağı ve bu protokolün aynı zamanda mevcut olan “en güvenli en üretken ve ekonomik” gizlilik protokolü olduğu kaydedildi. Ayrıca blok onay sürelerinin 57 saniyeden 3 saniyeye düşeceği ve bu güncellemelerin diğer halka açık zincirlerde TRON 4.0ı vurgulayacağı belirtiliyor.

Kyber Network (KNC) Katalyst / 7 Temmuz

Kyber Network (KNC) son DeFi çılgınlığı ile yıldızı parlayan bir proje. Özellikle geçen ay fiyat açısından iyi performans gösteren proje haziran ayının başından bu yana yüzde 100den fazla arttı. Topluluk Katalsyt güncellemesinin coşkuyla uygulanmasını bekliyor ve bu fiyatta görülüyor. Güncellemenin 7 Temmuzda yayınlanacağını açıklayan KNC yaklaşık yüzde 25lik bir değer artışı elde etti.

Avalanche (AVAX) token satışı / 8 Temmuz

Geçen yıldan bu yana beklenen bir proje olan Avalanche 8 Temmuzdan itibaren halka açık tokenlar satacak. Toplam 7 milyon token satışa sunulacak. Burada iki seçenek olacak. Bunlardan birincisinde token fiyatı kilit süresiyle birlikte bunlardan birincisinde 0.50 dolar olacak. İkinci seçenek kilitleme süresi olmadan 0.85 dolar fiyatla satın alma. Son seçeneğin maksimum satın alma limiti 20 bin dolar.

Verge (XVG) halving / 17 Temmuz

Gizlilik odaklı kripto para birimi XVG tıpkı Bitcoin gibi bir blok ödül yarıya düşürme mekanizmasına sahip. Kripto parada son birkaç ayda halving’den kaynaklanması muhtemelen bir hareketlenme görülüyor. Geçen ay 0004 dolardan işlem gören XVG ay ortasına doğru 0010 dolara kadar çıktı. Ağ verilerine göre mevcut tahminler halving’in 17 Temmuzda gerçekleşeceğini gösteriyor. Bu tarih çok değişken olabilir bu yüzden kontrol edilmeli.

Cosmos (ATOM) Stargate / 27 Temmuz

Piyasa değeriyle ilk 25 kripto para birimi arasında yer alan Cosmos (ATOM) bu ayın bugüne kadarki en kapsamlı değişiklikleri içeren Stargatee doğru büyük bir adım atacak. Takım tarafından yapılan açıklamaya göre ilk Stargate test ağının 27 Temmuzda faaliyete geçmesi planlanıyor.

Augur (REP) V2 / 28 Temmuz

Ethereum blok zincirinde çalışan merkezi olmayan bir tahmin pazar platformu olan Augur (REP) bir dizi kapsamlı yeni özellik ile büyük bir güncellemeden geçecek. Augur V2 adı verilen bu güncelleme 28 Temmuzda uygulanacak. Bu güncelleme geçtiğimiz ay yaklaşık yüzde 50 oranında kazanmış ve son üç ayda neredeyse iki katına çıkmış olan REP için bir sıçrama tahtası olabilir.

Cardano (ADA) Shelley / 29 Temmuz

Cardano (ADA) son zamanlarda Shelleynin ateşleme etkisi ile güçlü bir fiyat performansı sergiledi. Sadece son birkaç günde yüzde 30un üzerinde artış gösteren ADAda açıklanan yol haritasına göre Shelley sert çatal 29 Temmuzda gerçekleşecek. Shelleyden sonraki ilk bahis ödülleri de 19 Ağustosta dağıtılacak.

Bancor (BNT) V2 / Temmuz

Bancor DeFi rüzgârını zincirin arkasına taşıyan projelerden biri. Sadece Mayıs ayının sonundan bu yana fiyat değeri yüzde 460ın üzerinde arttı. Bancor gelecekte önemli bir gelişme bekliyor. Protokolün ikinci en büyük versiyonu Temmuz ayında yayınlanacak. Tarih henüz açıklanmadı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku